آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۹۱
زمان ارسال :‌ ۱۴:۴۸ ۱۳۹۶/۲/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

نجفی: برخی کاندیداها در سومین مناظره تنها به دنبال تخریب دولت بودند

یک عضو فراکسیون امید با بیان اینکه در سومین مناظره برخی از کاندیداها تنها به دنبال تخریب دولت بودند گفت: در این بین متاسفانه یکی از کاندیداها بی اخلاقی نسبت به روحانی و جهانگیری انجام داد که آن ها سعی کردند پاسخ شایسته ای دهند.


علی نجفی خوشرودی در ارزیابی از سومین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مناظره نسبت به دو مناظره قبلی از اهمیت بیشتری برخوردار بود و کاندیداها تلاش می کردند تمامی چارچوب های فکری و دیدگاه های خود را بیان کنند منتها در این بین یکی از کاندیداها با بی اخلاقی نسبتهایی به جهانگیری و روحانی داد که آن ها نیز سعی کردند پاشخ شایسته ای بدهند.

وی با تاکید بر اینکه مناظره باید جایگاه و عرصه ای برای طرح برنامه ها ، اقدامات و دیدگاه های کاندیداها پیرامون مسائل مختلف در زمینه های گوناگون باشد، افزود: مناظره نباید باعث اتهام زنی و طرح مسائل حاشیه ای شود. روندی که به برگزاری انتخابات کمک نمی کند و حتی باعث ضرر کسی می شود که آن را مطرح کرده است.

این عضو فراکسیون امید با بیان اینکه برخی از این کاندیداها در این مناظره به دنبال تخریب دولت بودند گفت: اگر کسی در مناظره با نگاهی ایجابی به دنبال ارائه طرح و برنامه باشد و در خلال آن نواقص، ایرادات و کاستی هایی را مطرح کند آنگاه به او اشکالی وارد نیست اما اگر آن فرد از ابتدا با حمله، تخریب و نگاه مچ گیری به بحث وارد شود مسلما افکار عمومی این رویه را نمی پذیرد. روندی که برخی از نامزدها آن را در مناظرات در پیش گرفته و به جای ارائه برنامه هایشان برای بهبود وضعیت کشور تنها به تخریب و زیر سوال بردن عملکرد دولت و مچ گیری پرداختند.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، مناظرات انتخاباتی ، صدا و سیما
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.