آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۹۳
زمان ارسال :‌ ۱۴:۵۴ ۱۳۹۶/۲/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف:مردم در انتخابات به شعار رأی ندهند

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان زنجان با بیان این‌ عقیده که مشکل فعلی کشور اشتغال و اقتصاد است، گفت: فرد منتخب باید به این دو مشکل در چهار سال آینده رسیدگی کند.


«اکبر عباسی» با اشاره به این‌که مردم در انتخابات پیش‌رو باید توجه کنند که به شعار رأی نداده و عملکرد افراد را مدنظر قرار دهند، اظهار کرد: کاندیداها باید با صداقت رفتار کرده و با مخاطب خود صادق باشند. دیگر وقت آزمون و خطا نیست و باید این نکته مدنظر رأی‌دهندگان باشد.

وی با اشاره به روزهای باقی‌مانده تا انتخابات، تصریح کرد: این روزها بهترین فرصت است تا مردم شناخت خود را از کاندیداها افزایش دهند و توجه داشته باشند که تنها راهی که در چهار سال آینده می‌تواند کشور را در ریل توسعه قرار دهد، مدیریت جهادی است.

این فعال سیاسی با اشاره به این‌که کاندیداها به قول‌های داده شده در صورت انتخاب باید عمل کنند، گفت: همه دولت‌ها دستاوردهایی پس از انقلاب داشته‌اند، هرچند فراز و فرودهایی وجود دارد، با این حال باید از نکات مثبت گذشته استفاده کرد و از نکات منفی درس گرفت تا به مردم در بهترین شرایط خدمات ارائه شود، چون ایران ظرفیت‌های بسیاری دارد که در برخی حوزه‌ها از آن‌ها استفاده لازم نشده است که باید فکری به حال این منابع کرد.

عباسی با اشاره به این‌که با مرور تاریخ جنگ می‌توان مشاهده کرد که در طول هشت سال جنگ تحمیلی با اتکا به مدیریت جهادی و اعتماد به جوانان کارهای به دور از انتظار جهانیان انجام شد، گفت: معتقدیم با توجه به این دو نکته می‌توان بار دیگر کارهای بزرگی در کشور انجام داد، چون تاریخ در کشور این را ثابت کرده و امیدواریم در دولت آینده نیز با توجه به این دو موضوع کشور مسیر پیشرفت را طی کند.

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان زنجان در بخش دیگری با اشاره به این‌که قالیباف به داشتن برنامه معتقد است، اظهار کرد: مگر می‌شود کشور را بدون توجه به برنامه اداره کرد؟ این کار غیرممکن است و باید با برنامه کارها را پیش برد که در این وضعیت عملکردها مثبت خواهد بود.

وی با بیان این‌که در دولت آینده باید سعی شود وابستگی به نفت کاهش یابد، تصریح کرد: اتکا داشتن به مردم و ظرفیت‌های داخلی می‌تواند وابستگی به نفت را کاهش دهد و می‌شود و قطعا می‌توانیم به این مهم دست یابیم.

این فعال سیاسی هم‌چنین با بیان این‌که مسئولیت داشتن چندان مهم نیست، بلکه باید کارنامه قابل قبولی داشت، گفت: آقای قالیباف در سمت‌های مختلف این نظام کارنامه قابل قبولی داشته و می‌توان با سند این کارنامه را نشان داد.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، قالیباف ، ۴درصدیها
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.