آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۹۸
زمان ارسال :‌ ۲۱:۵۱ ۱۳۹۶/۲/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

تبلیغات انتخاباتی در زادگاه کاندیداهای ریاست جمهوری؛ رقابت داغ شد

  گروه استان‌ها: این روزها شهرهای مختلف کشور در تب‌وتاب انتخابات است، اگر به‌ تبلیغات انتخاباتی در جای‌جای کشور نظری بیندازیم این تنوع شعارهاست که توجه مردم را جلب می‌کند، شعارهایی که گاه محور اقتصادی دارد و گاه سیاسی و اجتماعی.

هفته‌های گذشته در استان‌های مختلف کشور هفته‌های پر التهابی بود. سفرهای استانی کاندیداها و فعالیت ستادهای انتخاباتی یکی پس از دیگری به تیتر اخبار تبدیل‌شده و فعالیت‌ها برای انتخابات در استان‌ها با مناظره ها، سخنرانی تبلیغاتی کاندیداها و حامیان شاخص آن‌ها اوج گرفت.

در این راستا در سلسله گزارش‌هایی فضای تبلیغات انتخابات در استان‌های مختلف کشور رصد می‌شود که تاکنون در قالب سه گزارش بخشی از وضعیت تبلیغات انتخاباتی تشریح شده است. این گزارش‌ها را می‌توانید در لینک‌های «کوچِ ستادها به فضای مجازی؛ کاندیداها به پاستور «کانال» می‌زنند»، «شهر خالی از پوسترهای شعاری؛ ستادها در تلگرام و اینستاگرام برپاست» و «تجارت «مِمبر» تقلبی برای جلب آرای واقعی؛ تبلیغات از شالیزار تا قبرستان» بخوانید.

در این گزارش هم به برخی استان‌های شرقی و مرکزی کشور از جمله زادگاه برخی کاندیداهای ریاست جمهوری سر می‌زنیم و فضای تبلیغات انتخاباتی در این استان‌ها را مرور می‌کنیم.

 منبع : مهر

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیداها
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.