آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۸۵۹
زمان ارسال :‌ ۱۱:۱۱ ۱۳۹۸/۱۰/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور آغاز به کار کرد

دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور آغاز به کار کرد دبیرخانه «ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» فعالیت رسمی خود را برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل، این ائتلاف که در انتخابات مجلس هشتم در اسفند ۱۳۸۶ اعلام موجودیت کرد، همچون انتخابات های پیشین مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا، با نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات، فعالیت رسمی و رسانه ای خود را برای عضوگیری از میان کاندیداهای مستقل و تأیید صلاحیت شده حوزه های انتخابیه سراسر کشور، از سر گرفت.

بنا بر این گزارش، «همفکری، انسجام و سازماندهی کاندیداهای مستقل در قالب یک تشکل سیاسی»، از اهداف بلندمدت و «همفکری و همکاری برای رقابت جدی در انتخابات دوم اسفند» از مهمترین اهداف این ائتلاف در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان شده است.

 گفتنی است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، به دبیرکلی حسین رمضانی خردمردی، از سال ۱۳۸۶، شرایطی را فراهم کرد تا کاندیداهای مستقل و غیر جناحی، برای معرفی بهتر خود، صرفه جویی در هزینه ها و به کارگیری خرد جمعی برای ورود به عرصه قانونگذاری و نظارت، در قالب یک سازوکار قانونی، به مدیریت برنامه ها و فعالیت های انتخاباتی خود بپردازند.

این ائتلاف، با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر عدم وابستگی نمایندگان منتخب مردم به کانون های قدرت و ثروت، نسبت به عضوگیری از بین کاندیداهای مستقل و تأیید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از طریق وب سایت رسمی خود، به نشانی www.eatelaf.ir، اقدام می کند.

ثبت نام و عضویت: http://eatelaf.ir/?page_id=671منبع : ائتلاف کاندیداهای مستقل

كلمات كليدي : کشورهای وارث تمدن ایرانی ، ایران ، انتخابات ، انتخابات مجلس ، ائتلاف ، ائتلاف کاندیداهای مستقل
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.