آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۸۹۶
زمان ارسال :‌ ۸:۲۰ ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

ائتلاف اصولگرایان: دو گام به لیست نهایی باقی مانده

به گزارش تسنیم، محسن پیرهادی، سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان ضمن بیان مطلب فوق افزود: براین مبنا از لیست نهایی ۳۰ نفره تهران، دوسوم را چهره‌های جوان تشکیل داده و مابقی از اعضاء باسابقه و شخصیت‌های باتجربه ائتلاف اصولگرایان خواهند بود که با تشخیص نمایندگان محلات، احزاب، اقشار، اصناف و اقوام به لیست نهایی راه پیدا خواهند کرد.

وی بابیان این نکته که از میان ۳۳۲ نامزدی که علاقه‌مند بودند از طریق شورای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات تهران حضورداشته باشند بر اساس سازوکار جدیدی که در این شورا به کار گرفته شد، حدود ۲۰۰ نفر تا روز پنجشنبه مورد ارزیابی قرارگرفته و از طریق مصاحبه و بررسی رزومه و توانمندی‌های مختلف نسبت به احراز صلاحیت آن‌ها اقدام شد و هم‌اکنون در مرحله‌ای هستیم که لیست حدود ۱۲۰ نفره برای معرفی به مجمع تهران آماده‌شده است. اما با توجه به چهره‌های شایسته‌ای که بیش از ۱۲۰ نفر حضور داشتند این تعداد افزایش یافت تا فرد شایسته‌ای در این مرحله باز نماند لذابعد از جمع بندی موسسه علمی که امر مصاحبه و کارگروه بررسی این تعداد به ۱۵۶ نفر رسید.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان ادامه داد: طی روز‌های آینده اعضاء مجمع عمومی که جمعی حدود ۸ هزار نفر را شامل می‌شوند و در آن نمایندگانی از منتخبین و معتمدین محلات، احزاب و اقشار مختلف حضور دارند با سامانه الکترونیکی به این ۱۵۶ نفر نهایی رأی داده و درنهایت ۹۰ نفر معرفی خواهند شد تا درنهایت در ستاد انتخابات که از اعضاء شورای ائتلاف و نمایندگان منتخب مجمع عمومی به همراه نمایندگان چهره‌های تأثیرگذار اجتماعی و سیاسی شکل‌گرفته لیست ۳۰ نفره تعیین واعلام شود.

پیرهادی با اشاره به اینکه مجلس آینده بر اساس مقتضیات کشور شکل خواهد گرفت یادآور شد: لیست نهایی تهران برمبنای نیاز‌های کشور در حوزه‌های مختلف انتخاب خواهند شد تا فهرست تهران، مجموعه‌ای از افراد کارآمد و باتجربه در تمامی حوزه‌ها اعم از اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... باشد.

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با تأکید بر اینکه احتمال دارد در حوزه‌های تخصصی مختلف تعداد ۲ برابر یا بیشتر از حد موردنیاز افراد انتخاب شوند گفت: این اسامی نیز به نظرسنجی گذارده شده تا در ستاد انتخابات بررسی شوند و درنهایت لیست ۳۰ نفره محقق شود. ضمن اینکه در این مرحله یک نفر از شهرری و یک نفر از اسلامشهر نیز وارد فهرست تهران خواهند شد.

منبع : تابناک

كلمات كليدي : کشورهای وارث تمدن ایرانی ، ایران ، انتخابات ، انتخابات مجلس
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.