آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۱۶
زمان ارسال :‌ ۱۹:۴۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حسین‌زاده:

محجوب و کواکبیان گزارش پیگیری وضعیت ردصلاحیت‌‌‌شدگان را به هیئت رئیسه فراکسیون می‌دهند

محجوب و کواکبیان گزارش پیگیری وضعیت ردصلاحیت‌‌‌شدگان را به هیئت رئیسه فراکسیون می‌دهند
عبدالکریم حسین‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، ضمن تایید اخباری درباره «انتخاب مصطفی کواکبیان و علیرضا محجوب برای پیگیری وضعیت رد صلاحیت شدگان فراکسیون امید در رایزنی با شورای نگهبان» گفت: این دو نماینده را هیئت رئیسه فراکسیون امید و خود آقای عارف انتخاب کرده‌اند.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: استراتژی این انتخاب این بوده که این نمایندگان از بین کسانی انتخاب شوند که خودشان تایید صلاحیت شده‌اند و امکان و توان چانه‌زنی داشته باشند و نسبت به سایر نمایندگان هم از فراغ بال بیشتری برخوردار باشند.

نماینده مردم نقده و اشنویه اظهار داشت: هیئت رئیسه فراکسیون امید در راستای این استراتژی کسانی را انتخاب کرد که وقت آزاد بیشتر و امکان چانه زنی بیشتری با دستگاه‌های مسئول داشته باشند.

حسین‌زاده در پاسخ به این سوال که هیئت رئیسه فراکسیون امید چه زمانی این تصمیم را اتخاذ کرد؟، گفت: این تصمیم دقیقا به همان زمانی باز می‌گردد که هیئت‌های نظارت نظر خود را درباره صلاحیت کاندیداها اعلام کردند.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: این دو نماینده باید گزارش اقدامات خود در این مورد را به هیئت رئیسه فراکسیون امید ارائه دهند. البته احتمالا طی روزهای آتی جلسات اضطراری برگزار کنیم و از آقایان محجوب و کواکبیان بخواهیم که توضیحات و گزارشات خود را ارائه دهند.


منبع : ایلنا

كلمات كليدي :
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.