آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۳۵
زمان ارسال :‌ ۱۶:۰۲ ۱۳۹۸/۱۱/۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دکتر حسن رضا یوسف وند، دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان اصفهان شد

دکتر حسن رضا یوسف وند، دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان اصفهان شد  حسن رضا یوسف وند، به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان اصفهان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، حسین رمضانی خردمردی با صدور حکمی دکتر حسن رضا یوسف وند را به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان اصفهان منصوب کرد.

رمضانی خردمردی در این حکم «مشارکت حداکثری و حضور فعال آحاد مردم در انتخابات» را قوام بخش جمهوریت نظام اسلامی و مورد تأکید همیشگی مقام معظم رهبری و از اهداف ستاد انتخابات کشور دانسته و با اشاره به این که «تلاش برای ایجاد رونق مضاعف در عرصه های انتخاباتی»، وظیفه هر ایرانیِ متعهد و دلسوز است، بر انتخاب کاندیداهای مستقل و غیرجناحی واجد شرایط بر اساس شاخص های «حریت و آزادگی، شجاعت، تقوای سیاسی، آزاداندیشی، اعتدال و قانون‌مداری»، «شفافیت مالی» و «پاسخگویی»، با در نظر داشتن ملاحظات منطقه ای تأکید کرد.

یوسف وند، دارای دکتری جامعه شناسی گرایش بررسی مسایل اجتماعی در ایران و عضو هیأت علمی دانشگاه است.

گفتنی است اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، می توانند از برنامه های انحصاری ائتلاف از جمله برنامه تأسیس «وزارت خانـواده»، تشکیل «اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی» و تأسیس «مرکز ملی نظارت همگانی» بهره مند شوند.

منبع : سایت ائتلاف کاندیداهای مستقل

كلمات كليدي : کشورهای وارث تمدن ایرانی ـ ایران ـ انتخابات مجلس ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، حسین رمضانی خردمردی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.