آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۵۲
زمان ارسال :‌ ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

تغییر برگ برنده اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰

تغییر برگ برنده اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ یکی از اصولگرایانی که توانسته به آرامی خود را در نظرسنجی ها رشد دهد؛ رستم قاسمی است. وزیر نفت دولت احمدی نژاد و فرمانده قرارگاه خاتم به دلیل روحیه عملگرایی خود را در جایگاه منجی اقتصادی اصولگرایان و اقتصاد ایران می بیند.

با احتمال عدم حضور رییسی در انتخابات ریاست جمهوری، رسیدن به کاندیدای واحد اصولگرایان از هر زمان بعیدتر شده است. حواشی اطراف قالیباف و اتفاقات سفر روسیه، بسیاری از اصولگرایان را از او ناامید کرده است و چهره هایی مانند محسن رضایی و ضرغامی نیز توانی برای اجماع اصولگرایان ندارند.

در ماه های اخیر نیز اگرچه افرادی مانند سعید محمد با تبلیغات رسانه ای وسیع توانسته اند در افکار عمومی شناخته شوند اما او نیز به دلیل کوتاه بودن سابقه اجرایی احتمالا به شهرداری تهران امید بسته است.

یکی از اصولگرایانی که توانسته به آرامی خود را در نظرسنجی ها رشد دهد؛ رستم قاسمی است. وزیر نفت دولت احمدی نژاد و فرمانده قرارگاه خاتم به دلیل روحیه عملگرایی خود را در جایگاه منجی اقتصادی اصولگرایان و اقتصاد ایران می بیند.

وی شش سال معاون اقتصادی شهید سلیمانی بوده است و عملا بخش اصلی نفت ایران را در دولت روحانی فروخته است و از سوی دیگر از اصولگرایان عملگرا و معتدل شناخته می شود.

رستم قاسمی با توجه به مقبولیت در ارکان بالای نظام و رفتار و صحبت ساده اش،  بنظر می رسد بتواند همزمان جریان سخت قدرت و همچنین توجه رای دهندگان را به خود جلب کند.

به هر حال با شکل گیری تدریجی آرایش انتخاباتی به نظر می رسد در صورت نیامدن رییسی شانس رستم قاسمی برای جلب توجه جریانات مختلف اصولگرایی، حامیان احمدی نژاد و اصولگرایان سنتی و ارزشگرا بالا باشد.

منبع : خبرگزاری موج

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدا ، اصولگرایان
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.