آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۸۰
زمان ارسال :‌ ۸:۲۷ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

طلایی: ارائه کابینه قبل از انتخابات یک امر مثبت است

نایب رئیس اسبق شورای اسلامی شهر تهران، درباره ارائه لیست‌های منتصب به نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مرتضی طلایی نایب رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لیست‌های انتخاباتی منتشر شده در فضای مجازی گفت: اخباری که این روزها در شبکه‌های مجازی موجود است حکایت از این دارد که نامزدهای مختلف ریاست جمهوری کابینه‌های خود را هم معرفی کرده‌اند.

او ادامه داد: اگرچه اصل این موضوع امری مثبت است، یعنی افرادی که درصدد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هستند باید کابینه و برنامه‌های خود را به مردم ارائه دهند، زیرا این موضوع هم در افزایش مشارکت و هم تصمیم گیری شهروندان ما بسیار موثر است، اما فضاهای ایجاد شده نشان از وجود خلاء جدی تشکیلات حزبی و سیاسی در کشور دارد.

طلایی افزود: به سبب خلاء تشکل‌های رسمی و قانونی این گمانه زنی‌ها تا جایی پیش رفته که بیشتر جنبه شوخی به خود گرفته است؛ معتقدم که ضرورت دارد که تشکیلات‌ متعدد سیاسی و داوطلبان متعدد انتخابات ریاست جمهوری به طور رسمی خودشان در زمینه این لیست‌های منتشر شده موضع‌گیری داشته باشد تا چنین امر مثبتی تبدیل به یک شوخی و تمسخر نشود.

گفتنی است چند روزی می‌شود که عکس‌های مختلفی از کابینه‌های احتمالی نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که شوخی و جدی این عکس‌ها مشخص نیست.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.