آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۹۴
زمان ارسال :‌ ۱۲:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

محمود صادقی:

به اعضای شورای نگهبان گفتم من با صراحت انتقاد می‌کنم نه با نفاق

به اعضای شورای نگهبان گفتم من با صراحت انتقاد می‌کنم نه با نفاق
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به علت رد صلاحیتش در انتخابات پیش رو مجلس، گفت: شورایمحمود صادقی نگهبان من را به خاطر عدم التزام به نظامی رد صلاحیت کرده که در زمان انقلاب در همین خیابان‌های چهارمردان و خاکفرج قم به خاطر پیروزیش خون داده ایم. 
 
محمود صادقی در نشست شورای اصلاح طلبان قم در پاسخ به سوال مکتوب خبرنگار ایرنا، بیان کرد: شورای نگهبان من را به استناد بند دوم ماده ۲۸ قانون اساسی یعنی عدم التزام به نظام جمهوری اسلامی رد صلاحیت کرده است.

وی به کنایه تصریح کرد: بند اول ماده ۲۸ عدم التزام به اسلام است که خوشبختانه من به خاطر آن رد صلاحیت نشده ام و به خاطر بند دوم آن که جنبه سیاسی دارد رد صلاحیت شده ام.

وی با بیان گفت و گوی خودش و اعضای شورای نگهبان در رابطه با رد صلاحیتش اضافه کرد: به اعضای شورای نگهبان گفتم من با صراحت انتقاد می‌کنم نه با نفاق، من نفاق ندارم و با صراحت لهجه حق را فریاد می‌زنم و حاضر هستم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان بحث خود را مسئولان شورای نگهبان تصریح کرد: به خاطر همین من همیشه انتقاد می‌کنم و با صراحت هم انتقاد می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: من در مراجعه اخیر به شورای نگهبان و علت رد صلاحیتم به آن‌ها گفتم که به ولایت فقیه و نظام اسلامی اعتقاد راسخ دارم و هنوز حاضرم جانم را برایش فدا کنم.

صادقی گفت: اگر امروز هم حادثه‌ای برای نظام رخ دهد باز هم برای حفظ آن ما راهی جبهه می‌شویم و به خاطر آن جانمان را فدا می‌کنیم.

وی ادامه داد: بر مبنای همین اعتقاد معتقد هستم هیچ مسئول و مقامی مصون از نقد و نظارت نیست.

صادقی اضافه کرد: بر مبنای اعتقادم به ولایت فقیه معتقدم، ولایت فقیه ولایت اوصاف است نه ولایت شخص، ولایت مدام العمر نیست مادام الصفات است.


منبع : عصر ایران

كلمات كليدي :
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.