آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۹۹۵
زمان ارسال :‌ ۱۳:۱۱ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

اصرار ظریف به عدم حضور در انتخابات 1400

وزیر امور خارجه که نامش جزو گزینه های مطرح حضور در انتخابات 1400 است گفته که بر تصمیمش برای ورود پیدا نکردن به انتخابات پایبند است.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه امروز در حاشیه جلسه هیئت وزیران در باره حضورش در انتخابات گفته است کماکان بر تصمیم خود مبنی بر ورود پیدا نکردن به انتخابات ریاست جمهوری پایبندم.

وزیر امور خارجه در حالی حضورش در انتخابات را نفی می کند که سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با یک خبرگزاری گفته است در کنگره حزب ندای ایرانیان به این اجماع رسیدیم که با آقای ظریف یا خرازی وارد انتخابات ۱۴۰۰ شویم.

وی با تاکید بر اینکه کاندیدای نهایی حزب ظریف یا خرازی هستند، بیان کرده است: برای ثبت‌نام در انتخابات پیش‌رو با محمدجواد ظریف و صادق خرازی مذاکرات جدی صورت گرفته و هر دو نفر در حال بررسی شرایط هستند و به تلاش خودمان برای حضور ظریف یا خرازی در انتخابات ادامه می دهیم و در این زمینه به قطعیت رسیدیم.

پیش از این نیز اخبار غیر رسمی پیرامون حضور ظریف در عرصه انتخابات حاکی از آن بود که قرار است اصلاح طلبان محمد جواد ظریف را به عنوان کاندیدای پوششی وارد عرصه انتخابات کنند تا بدنه اجتماعی اصلاح طلبان را پای صندوق بیاورد و این همان روشی است که اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 96 در مورد محمدرضا عارف پیش گرفتند.

 ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری 1400 طبق اعلام وزارت کشور اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود و تا آن زمان فضای حضور کاندیداهای قطعی در عرصه انتخابات روشن تر خواهد شد.

منبع : یکتاپرس

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدا ، اصلاح‌طلبان ، محمدجواد ظریف ، ندای ایرانیان
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.