آخرين اخبار
كد خبر : ۳۷۰۳۷
زمان ارسال :‌ ۱۰:۴۴ ۱۳۹۹/۱۲/۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

احمدی نژاد: حرف های این آقا خبر از مهندسی قطعی انتخابات توسط شورای نگهبان می‌دهد

احمدی نژاد: حرف های این آقا خبر از مهندسی قطعی انتخابات توسط شورای نگهبان می‌دهد واکنش احمدی نژاد به حداد عادل: کسی که دست فرح را می‌بوسید بعد از انقلاب سوپر حزب اللهی شد


نمی دانم چرا عده ای وقتی ابراز لطف مردم به من را می بینند چنان خشمگین می شوند که نمی توانند خشمشان را کنترل کنند. این آقا سال ۸۴ هم سنگین ترین فشارها را به من آوردند که در انتخابات شرکت نکنم.

متاسفانه کشور ما در حال حاضر گرفتار کسانی شده که خودشان را برتر از مردم می دانند و به خود حق می دهند که جای مردم تصمیم گیری کنند. اینها مملکت را ارث پدر خودشان می دانند و می خواهند مردم را از همه صحنه ها کنار بگذارند.

 چگونه می توان انتظار داشت با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب‌اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود؟


رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تلویحا از رد صلاحیت احمدی‌نژاد خبر داد و گفت: اصلا به او فکر نکنید، تکلیف روشن است.

 غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، در همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به برخی اخبار درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ در گفت: آمدن احمدی نژاد به انتخابات را اصلا در نظر نگیرید به‌نوعی این تکلیف روشن است.

وی گفت: بنابراین چندان تحت تاثیر موضع‌گیری و فضای مجازی و بودن و نبودن و برخی حرف‌زدن‌ها و اظهارنظرها نباشید چرا که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد؛ دوره قبلی هم رخ نداد چه برسد به اینکه الان چهار سال هم گذشته و بدتر هم شده است. یعنی به هر دلیلی آن اتفاق نیفتاد این بار دلایل بیشتر است بنابراین درباره این مسئله نباید فکر کرد.

منبع : عصر ایران

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات ریاست جمهوری ، محمود احمدی نژاد ، غلامعلی حداد عادل
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.