آخرين اخبار
كد خبر : ۳۷۰۵۶
زمان ارسال :‌ ۱۶:۴۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

مشخص شدن سرلیستهای ائتلاف کاندیداهای مستقل

مشخص شدن سرلیستهای ائتلاف کاندیداهای مستقل
سرلیستهای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور مشخص شدند.


به گزارش انتیران (سایت انتخابات ایران) حسین رمضانی خردمردی در یاداشتی در سایت ائتلاف کاندیداهای مستقل نوشت: با توجه به عدم حضور سرلیستهای دو دوره اخیر ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در عرصه انتخابات پیش رو، یقیناً چهره های جدیدی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در ابتدای لیست این ائتلاف در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل نوشت: با توجه به عدم نامزدی دکتر احمد توکلی و رد صلاحیت دکتر علی مطهری از سوی شورای نگهبان، ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور سرلیست های جدیدی خواهد داشت و این بار سرلیستهای این ائتلاف انتخاباتی مردمی، از چهره های سیاسی با تجربه کاری در حوزه های اجرایی یا قانونگذاری اما مرتبط با طرحهای محوری ائتلاف خواهند بود.

وی همچنین تأکید کرد: با توجه به تجربه این ائتلاف در انتخابات شورای شهر، به نظر می رسد یکی از دو سرلیست این ائتلاف از بانوان دارای تجربه فعالیت در مجلس و دولت است.
به گفته رمضانی خردمردی، با توجه به برنامه محوری مورد تأکید در ائتلاف، حضور هر یک از نامزدها در ائتلاف کاندیداهای مستقل، با قید پذیرش طرحهای محوری ائتلاف است و از این رو در انتخاب دو سرلیست ائتلاف نیز به تخصص و تجربه کاری مرتبط با دو طرح وزارت خانواده و اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی توجه شده است.


منبع : سایت ائتلاف کاندیداهای مستقل

كلمات كليدي : کشورهای وارث تمدن ایرانی ـ ایران ـ انتخابات مجلس ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، حسین رمضانی خردمردی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.