آخرين اخبار
كد خبر : ۳۷۰۶۷
زمان ارسال :‌ ۸:۲۹ ۱۳۹۸/۱۲/۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس در برخی حوزه‌های انتخابیه/ معرفی نمایندگان احتمالی مجلس یازدهم

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که البته در 5 استان کشور به صورت همزمان با میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، پایان یافت و از این لحظه به بعد کار شمارش آراء در شعبات اخذ رأی سراسر کشور آغاز شده و به مرور شاهد اعلام نتایج اولیه و سپس پایانی انتخابات مجلس و همچنین میان دوره ای خبرگان رهبری خواهیم بود.

به گزارش «تابناک»، نتایج نهایی انتخابات تهران و چند حوزه کلان‌شهر احتمالا تا یکشنبه اعلام خواهد شد. بیش از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی هستند. همچنین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز همزمان در تهران، خراسان‌های شمالی و رضوی، قم و فارس برگزار می‌شود.

کار شمارش آرا در حوزه های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

*** نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابی تبریز،اسکو و آذرشهر از مجموع ۹۷۰صندوق؛

۱.پزشکیان ۱۰۰۸۹۰ رای
۲.بیگی ۹۶۰۰۰ رای
۳.متفکرآزاد ۹۳۰۰۰ رای
۴.میرتاج‌الدینی ۹۱۰۰۰ رای
۵.فرهنگی ۸۹۰۰۰ رای
۶.منادی ۷۹۰۰۰ رای
۷.سعیدی ۷۸۳۰۰ رای

احمد محرم زاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی اهر و هریس به مجلس راه یابد.

الله ویردی دهقانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابی ورزقان به مجلس راه یابد.

جعفر راستی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابی شبستر به مجلس راه یابد.

حسین حاتمی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه کلیبر، هوراند و خداآفرین به بهارستان راه یافت.

-یوسف داودی نماینده فعلی مردم سراب و مهربان بار دیگر بهارستانی شد.

-با شمارش 30درصد صندوق های تبریز : پزشکیان ،فرهنگی ،بیگی ،متفکرآزاد، منادی، میرتاج الدینی، پاشایی و سعیدی آرای بیشتری کسب کرده اند.

-علیزاده از مراغه و عجب شیر راهی بهارستان شد.

-حجت الاسلام رضا باقری بنابی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بناب به بهارستان راه یافت.

-معصومه پاشایی از مرند راهی بهارستان شد.

-سیدحمزه امینی نماینده فعلی هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به بهارستان راه یافت.

غلامرضا نوری قزلجه با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بستان آباد به بهارستان راه یافت.

 

*** نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

-حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، احمدزاده ، جلال زاده
-حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
-حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)
-حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
-حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو  چالدران: محمد علی پور
-حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)
 -حوزه میاندوآب : عیسی زاده
-حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
-حوزه مهاباد: محمودزاده
-حوزه سلماس: رضازاده

 

*** نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر؛ محمود عباس‌زاده با ۳۲ هزار و ۲۵۴ رای
حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای
حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای
-خلخال و کوثر: سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
-اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان اصفهان:

 نتیجه نهایی انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اردستان اعلام شد. بر این اساس گفته می شود که طباطبایی نژاد۱۴۸۹۴ و  بخشایش۱۱۶۳۶ رأی کسب کرده اند.   

خمینی‌شهر : محمدتقی نقدعلی

سمیرم : اصغر سلیمی مستقل

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی / مستقل

فلاورجان : موسوی لارگانی اصولگرا

کاشان و آران و بیدگل : ساداتی نژاد اصولگرا

گلپایگان و خوانسار : مسعود خاتمی اصولگرا

لنجان : حسین رجایی اصولگرا

مبارکه: پروین صالحی اصولگرا

نائین و خور و بیابانک: الهام آزاد مستقل

نجف‌‌آباد و تیران و کرون : ابوترابی اصولگرا

نطنز و بخش قمصر: فیروزی پور اصولگرا

*** نتایج قطعی انتخابات در استان البرز:

-حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان: علی حدادی اصولگرا

-حوزه کرج غیر قطعی :مهدی عسگری فاطمه آجرلو

 

*** نتایج انتخابات در استان ایلام:

تکلیف نتایج انتخابات استان ایلام مشخص شد.

علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی به ترتیب آرای کسب شده در حوزه انتخابیه شمالی استان ایلام در دور اول انتخابات مستقیما به مجلس راه یافتند.

در حوزه جنوب به ترتیب آرا، بهزاد علیزاده با ١٨٣٩٠ رای و صادق کرمی ١۶٣٩٨ رای حد نصاب ٢٠ درصدی را کسب نکرده و به دور دوم انتخابات راه یافتند، و راهی مرحله دوم شدند.

 

*** نتایج انتخابات در استان بوشهر:

-عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ابراهیم رضایی از حوزه دشتستان، غلامحسین کرمی و از حوزه دشتی و تنگستان حجت الاسلام موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر ،جم ، کنگان و عسلویه راهی مجلس شدند.

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان تهران:

ورامین، قرچک و پیشوا : نوش آبادی مستقل

پاکدشت : بشیری اصولگرا

دماوند و فیروزکوه : رسولی نژاد اصولگرا

ملارد، شهریار و قدس : حق وردی اصولگرا

رباط کریم و بهارستان: نوروزی اصولگرا

 

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان جنوبی:

بیرجند : حسین خسروی اسفزار نام پدر غلامرضا دارای ۷۲۸۷۲ رأی (اصولگرا)

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا)
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا)

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا)

*** نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

از مجموع 116 هزار و 402 رای ماخوذه سید احسان قاضی زاده هاشمی با 56 هزار و 454 رای و سید هادی طباطبایی با 27 هزار و 203 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس را کسب کردند.سید احسان قاضی‌زاده به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه شهرستلن مشهد برگزیده شد.

نیشابور و فیروزه: ارکانی
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی

کاشمر: کوهسرخی

گناباد: صفایی

سبزوار: عنابستانی

فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه

مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان شمالی:

-نتایج قطعی شمارش آراء در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه تا این لحظه:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان خوزستان:

به جز دزفول که آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده اصولگرا را شکست دهد در اکثر حوزه های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان بوده اند.

اهواز:راهیابی سید کریم حسینی به مجلس قطعی است /احتمال فراوان مجتبی یوسفی،شبیب جویجری،احمد سراج به مرحله دوم خواهند رفت
اما وضعیت همایون یوسفی و سیدرضا فلاحی مقدم برای ماندن در دور رقابت هنوز روشن نیست

بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)

آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا) و سیدمجتبی محفوظی (اصولگرا)

ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)

شوشتر: گیلانی (اصولگرا)

اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)

شادگان: ناصری نژاد (اصولگرا)

تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا

#رسول_فرخی صندلی مجلس را از #نیکفر گرفت

*** نتایج انتخابات در استان زنجان:

-حجت‌الاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.

-سید البرز حسینی، از حوزه انتخابیه شهرستان خدابنده راهی مجلس شد.

-مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد.

*** نتایج قطعی انتخابات در استان سمنان: 

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه : عباس گلرو اصولگرا

شاهرود و میامی: علی اصغر خانی اصولگرا

گرمسار و آرادان : اردشیر مطهری اصولگرا

دامغان : علیزاده برمی اصولگرا

 

*** نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

-حوزه انتخابیه زاهدان:

حامد آرامش ۲۳۱۲
ناصرکاشانی۱۴۳۵
امین نارویی ۱۲۶۲
حسینعلی شهریاری۵۷۸
فداحسین مالکی ۵۴۳
عباس شیبک۱۴۰

*** نتایج انتخابات در استان فارس: 

- گفته می شود، آمار مشارکت در استان فارس 50 درصد است.

آمار قطعی:

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

مرودشت: قبادی و رشیدی

فسا: فیروزی

جهرم: رضایی

کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

کازرون: فریدون عباسی

فیروزآباد: فروردین

اقلید: مسلم صالحی ۱۴۵۸۰ رای

داراب و زرین‌دشت: عسکری

لارستان: حسین‌زاده

آباده و بوانات: زارع

استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور

آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک

 

*** نتایج انتخابات در استان قزوین:

-حوزه انتخابيه تاکستان:

رجب رحماني با اختلاف قاطع نماينده تاكستان شد پرونده انتخابات تاکستان بسته شد
نفر اول رجب رحمانی24683
نفر دوم عباس بیگدلی 18353
نفر سوم امیرطاهرخانی 15825

-حوزه انتخابيه بویین زهرا و آوج

- عباسپور نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج مجلس شد

نفر اول روح الله عباسپور 34066

نفر دوم رضا آقا علیخانی 16704

نفر سوم روح اله بابایی صالح 3205

-حوزه انتخابيه قزوین، البرز و آبیک :

فاطمه محمدبیگی 27642

لطف اله سیاهکلی 24196 

داود محمدی 14879

 

 

*** نتایج انتخابات در استان قم:

میزان آراء پنج کاندیدای اول قم پس از شمارش ۱۰درصد از صندوقها؛امیرآبادی: ۲۰۲۱۳
امیرآبادی: ۶۵۵۵۷
ذوالنور: ۵۶۰۸۸
زاکانی: ۵۰۰۴۷
موسی پور: ۱۱۷۴۳
نیازمند: ۱۸۹۶

 

*** نتایج انتخابات در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)

بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)

*** نتایج انتخابات در استان کرمان:

کرمان و راور:
محمدمهدی زاهدی(اصولگرای انقلابی و ولایی)
محمدرضا پورابراهیمی(مستقل)

بم ، ریگان، فهرج ونرماشیر:
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)

جیرفت وعنبرآباد:
ذبیح‌الله اعظمی (اصلاح طلب میانه‌رو)

پنج گنج (کهنوج ، منوجان، رودبار ، فاریاب و قلعه گنج) :
منصور شکرالهی (اصول گرا)

رفسنجان وانار:
حجت‌الاسلام حسین جلالی (اصولگرا وابسته به جبهه پایداری)

سیرجان وبردسیر:
شهباز حسن پور(اصولگرا)

شهربابک:
غلامعباس رضاحسینی(اصلاح طلب)

زرند وکوهبنان:
عفت شریعتی کوهبنانی (اصولگرا) دو دوره نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشهد مقدس هم بوده است.

بافت ، رابر وارزوئیه:
صمدالله محمدی(اصولگرا گرایش نزدیک به جبهه پایداری)

*** نتایج قطعی انتخابات در استان کرمانشاه:

کرمانشاه : مصری اصولگرا رشیدی اصولگرا امینی اصلاح طلب

اسلام‌آباد غرب و دالاهو : نادری اصولگرا

اورامانات و ثلاث باباجانی : لهونی اصلاح طلب

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب : حیدری مستقل

کنگاور، صحنه و هرسین: رضایی اصولگرا

سنقر و کلیایی: حسینی کیا اصولگرا

حجت الاسلام سید_جوادحسینی کیا برنده قطعی حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی شد.

بر اساس واصله، آقایان نادری و بخشی‌پور در اسلام آباد غرب پیشتاز هستند. البته وضعیت نادری بهتر به نظر می‌ رسد.

 

*** نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:

 

"سید محمد موحد"منتخب کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شده است.

غلامرضا تاجگردون در انتخابات ۹۸ برای سومین بار بعنوان نماینده گچساران به مجلس راه یافت.

مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد و دنا شد.

*** نتایج انتخابات در استان گلستان:

گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)

علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)

کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)

رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)

***نتایج انتخابات در استان گیلان:

فومن و شفت: بهروزی فر - قطعی
انزلی: دنیامالی - قطعی
تالش:محمدیاری
استانه: رمضانی - قطعی
آستارا: غلامرضا مرحبا - قطعی
صومعه سرا: دلخوش - قطعی
لاهیجان: نیکفر - قطعی

آخرین نتایج انتخابات در حوزه رشت:
کوچکی نژاد: ۴۲۶۹۹
آقازاده: ۳۱۷۶۲
عظمتی: ۲۵۵۰۹


رودبار: چگینی - قطعی
لنگرود: لاهوتی - قطعی
رودسر و املش: صفری - قطعی

تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا

رسول فرخی صندلی مجلس را از نیکفر گرفت

نتیجه نهایی انتخابات در بخش مرکزی ماسال

یاری 7228
شکری 1926
فتح الهی 1357
سلامی 731

 نتیجه نهایی رسمی بخش کرگارنرود تالش:

سلامی ۱۲۵۵
شکری ۳۱۷۸
محمدیاری۲۱۴۹
فتح اللهی ۳۴۲۷

*** نتایج انتخابات در استان لرستان:

بروجرد و اشتریان : فاطمه مقصودی عباس گودرزی مستقل اصولگرا

الیگودرز : محمد خدابخشی اصولگرا

دورود و ازنا: حسین گودرزی اصلاح طلب

کوهدشت و رومشکان : محمدرضا مبلغی مستقل

سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)

خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)

پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)

*** نتایج انتخابات در استان مازندران:

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود: علی زارعی (اصولگرا) و عالیه زمانی (اصلاح طلب)

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

نور و محمودآباد : فیاضی اصولگرا

آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا)

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

علی کریمی‌فیروزجایی و مهدی سعادی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانستند با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابیه بابل به مجلس راه یابند.

بابلسر و فریدونکنار : باقرزاده اصولگرا

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اصولگرا

*** نتایج انتخابات در استان مرکزی:

دلیجان و محلات : علیرضا سلیمی

تفرش ، آشتیان و فراهان : سینا کمالخانی

 

*** نتایج قطعی انتخابات در استان هرمزگان:

بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل نزدیک به اصلاح طلب )، آشوری(اصلاح طلب حامی دولت)، آرامی(اصلاح طلب)

بندر لنگه، بستک، پارسیان: جباری(اصولگرای مستقل)

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)

پیروزی جباری در غرب و رییسی در شرق هرمزگان قطعی شد

*** نتایج قطعی انتخابات در استان همدان:

تویسرکان : دکتر مفتح گرایش اصولگرا

نهاوند : آقای شهبازی گرایش مستقل

رزن: آقای لطفی گرایش اصلاح طلب

اسدآباد : کیومرث سرمدی با ۲۶۱۱۱ رای (اصولگرا)

کبودراهنگ بهار : آقای جعفری گرایش اصولگرا

ملایر: آقای آزادیخواه گرایش اصولگرا و آقای بیگی نژاد گرایش اصولگرا

حوزه انتخابیه همدان در حال شمارش آرا هستند و احتمالا نتایج آن در چندساعت دیگر خواهد بود .

*** نتایج انتخابات در استان یزد:

با 15 هزار و 848 رأی مردم شهرستان اردکان، محمدرضا دشتی اردکانی به‌عنوان نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم راهی بهارستان شد.

در حوزه میبد وتفت سید جلیل میرمحمدی قطعی شد.

در حوزه بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد صباغیان با گرایش اصولگرا قطعی شد.
 
در حوزه یزد صالح جوکار قطعی شد.


منبع : تابناک

كلمات كليدي : کشورهای وارث تمدن ایرانی ـ ایران ـ انتخابات ، انتخابات مجلس ، نتیجه انتخابات ، نتایج انتخابات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.