آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۱۳۱
زمان ارسال :‌ ۱۰:۳۹ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

فعالیت علی لاریجانی برای انتخابات جدی شد

فعالیت علی لاریجانی برای انتخابات جدی شد
در چهل و چهارمین شماره بولتن جهان‌نیوز آمده است: پیگیری‌ها از تحرکات انتخاباتی برخی از هواداران علی لاریجانی در بخش قابل توجهی از استان های کشور حکایت می کند.

فعالیت علی لاریجانی برای انتخابات جدی تر از همیشه ؟!

 هواداران علی لاریجانی همچنین در روزهای گذشته با شخصیت های موثر شهرستان ها ارتباط برقرار کرده و از آنها برای حمایت از علی لاریجانی در انتخابات 1400 دعوت و تشویق کرده اند. به اعتقاد برخی از فعالین سیاسی این تحرکات استانی و انتخاباتی نمی تواند یک کار خودجوش سیاسی بوده باشد و علامتی از جدی تر شدن حضور علی لاریجانی در انتخابات 1400 تلقی می شود. با وجود گمانه زنی های رسانه ای، در هفته های اخیر علی لاریجانی حضور رسانه ای خاصی نداشته و مواضع علنی نیز از او درباره حضور یا عدم حضور در انتخابات مطرح نشده است. پیش از این جهان نیوز در بولتن شماره سی و سه خود از فعال شدن برخی از نمایندگان ادوار مجلس با هدف حمایت از علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود.

لازم به ذکر است این اخبار غیر رسمی و گمانه زنی درباره ورود علی لاریجانی به انتخابات در حالی است که پیش از این با عبور اصلاح طلبان از علی لاریجانی و تلاش برای کشاندن ظریف به انتخابات ریاست جمهوری و همچنین نتایج نظرسنحی های اخیر و محبوبیت بسیار کم لاریجانی در میان مردم و از سوی دیگر عدم تحرک سیاسی علی لاریجانی در هفته های اخیر، نشانه جدی از عدم تمایل او برای انتخابات ریاست جمهوری توسط برخی از فعالین سیاسی برآورد شده بود.


منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدا ، علی لاریجانی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.