آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۲۲
زمان ارسال :‌ ۸:۰۴ ۱۴۰۰/۱/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای تهران تا ۲۲ فروردین بررسی می‌شود

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران گفت: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای تهران در هیات‌های اجرایی فرمانداری‌ها تا ۲۲ فرودین ادامه دارد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، احمد نادری روز شنبه با اعلام این مطلب گفت: این مرحله از بررسی صلاحیت‌ها با استعلام از مراجع چهارگانه و سایر مراحل بررسی صلاحیت همراه است و تا ۲۲ فروردین ادامه دارد و ما نیز ناظرانی را در  این مرحله در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مستقر کرده‌ایم.

 رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران اظهار کرد: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای تهران در هیات‌های اجرایی فرمانداری‌ها از روز ۷ فروردین ماه آغاز شده است.  

نادری افزود: پس از این مرحله ما در هیات عالی نظارت استانی یک مرحله بررسی و رسیدگی به اعتراضات را خواهیم داشت و هیات مرکزی نیز در ادامه به اعتراضات افرادی که در روند بررسی صلاحیت رد شده‌اند رسیدگی می‌کند و پس از آن اسامی نهایی به وزارت کشور اعلام می‌شود.

وی تاکید کرد: برای ما مهم عمل به مر قانون است و اینکه هیچ‌گونه سلیقه سیاسی، گروهی و حزبی در انتخابات اعمال نمی‌شود.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار است در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

منبع : ایرنا

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات شورای شهر ، کاندیدا ، کاندیداها ، داوطلبان ، بررسی صلاحیت
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.