آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۵۵۳
زمان ارسال :‌ ۱۳:۳۰ ۱۴۰۰/۳/۲۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

عضو ستاد رئیسی: او به نفع دیگر نامزدها انصراف نمی دهد

مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی درباره برخی شائبه‌ها در خصوص کناره‌گیری رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری، گفت: حجت الاسلام رئیسی به نفع دیگر نامزد‌ها انصراف نمی‌دهد.

سیدمحمد حسینی مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی با اشاره به اینکه رئیسی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری نمی‌کند گفت: توقعی که نیرو‌های انقلاب دارند این است که چهار نامزد دیگر به نفع رئیسی انصراف بدهند.

او با اشاره به این که باید شاهد انجام یک وفاق باشیم افزود: رئیسی گزینه اصلی در شورای ائتلاف، شورای وحدت، جبهه پایداری و سایر تشکل‌ها است.

او با تاکید بر اینکه در همه نظرسنجی‌ها فاصله زیادی بین آقای رئیسی و سایر نامزد‌ها وجود دارد ادامه داد: به بقیه نامزد‌ها احترام می‌گذاریم و همه دوستان تلاش کرده و برنامه‌های خوبی ارائه کردند، اما به نظر می‌رسد باید یکپارچه شویم تا رای‌ها در یک سبد ریخته شود.

مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی با بیان این که حجت الاسلام رئیسی نشان داد در برخورد با دانه درشت‌ها با هیچ کس حتی برادر رئیس جمهور تعارف ندارد افزود: باید از روز اول افراد کاربلد و با انگیزه را بر سرکار بیاورد و در حالی که آقایان در مناظره‌ها اسامی جاسوسان را به زبان می‌آورند و گویا خود را حامی آنان می‌دانند.

منبع : انتخاب

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصولگرایان ، سیدابراهیم رئیسی ، انصراف
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.