آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۶۰۰
زمان ارسال :‌ ۱۰:۲۴ ۱۴۰۰/۳/۲۹
چاپ خبر
دسته بندي : يادداشت
تعداد نظرات : 0

فعالیت‌های انتخاباتی متفاوت ائتلاف کاندیداهای مستقل شهر اصفهان

فعالیت‌های انتخاباتی متفاوت ائتلاف کاندیداهای مستقل شهر اصفهان مهندس مرتضی گلشنی منش، دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در شهر اصفهان، طی یادداشتی انتقاد آمیز ضمن اظهار نظر در مورد فرآیند اجرایی انتخابات، اهم فعالیت های دبیرخانه ائتلاف کاندیداهای مستقل در شهر اصفهان را تشریح کرد. در این یادداتش آمده است:

متاسفانه تمرکز منابع قدرت و ثروت که در اختیار گروه هایی خاص قرار گرفته، مانع ایجاد فضایی آزاد، شفاف، عادلانه، سالم و مطابق با میل مردم و منفعت آنان شده است.
روند بررسی صلاحیت ها انتقادات زیادی داشت. غرض ورزی‌ها و سلیقه محوری‌ها و عدم توجه به قانون باعث شد که حق بسیاری از افراد دلسوز، متعهد، متخصص و توانمند تضییع گردد و این شیوه غیر منصفانه باعث شده که حتی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هم به نحوه بررسی صلاحیت ها اشاره و از نتایج آن گلایه کنند.
در انتخابات شورای شهر اصفهان، بحث تعارض منافع به نقطه اوج رسیده و جای بسی تأسف است که داوری این رقابت به عهده ی کسانی است که خود تیمی در میدان رقابت دارد و به نفع آن سوت می زند!
متاسفانه شاهد آنیم که نمایندگان شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی که وظیفه نظارت بر انتخابات را به عهده دارند، خودشان خروجی و معرفی شده توسط تشکلی بوده اند که آن مجموعه در حال حاضر نیز  برای شورای شهر لیست انتخاباتی مهیا کرده و مدعی تصاحب عرصه رقابتی انتخابات این دوره به نفع خود است.
با این شرایط چگونه می توان انتظار داشت که فرایند اجرایی و نظارتی انتخابات از ابتدا تا انتها به نحوه ای سالم و شفاف عادلانه پیش برود. همچنین بعضی چهره ها و شخصیت های با نفوذ مذهبی - سیاسی که باید در جهت افزایش شور انتخاباتی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده، عمل کرده  و در رقابت انتخاباتی بی طرف باشند، این گونه عمل نکرده و علناً و صراحتاً از این لیست حمایت می کنند و عدل و انصاف را رعایت نمی نمایند.
هر یک از افراد لیست های موجود، حداقل چندصد میلیون هزینه می کنند؛ این در حالی است که مجموع حقوق و دریافتی های قانونی یک عضو شورای شهر در طی ۴ سال به این حد از مخارج تبلیغات آنان نمی رسد، پس حتما منافع دیگری وجود دارد که این چنین ریخت و پاش می کنند!!
در این میان اما ائتلاف کاندیداهای مستقل اصالتاً به ریخت و پاش و اسراف در زمینه تبلیغات انتخاباتی معتقد نبوده و باور دارد که با صرف این هزینه های گزاف در عرصه های بنیادین و زیرساختی دیگر مثل آموزش یا مبارزه با فقر و فساد می توان خدمت بیشتری به مردم و شهر و کشور انجام داد و صرفا با حداقل هزینه تبلیغات میدانی و فیزیکی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی می توان برنامه ها را به مردم معرفی کرد و آنان را نسبت به توانمندی های داوطلبان و گروه‌های انتخاباتی  آگاه ساخته، در نهایت به لیست اصلح رساند.
ائتلاف کاندیداهای مستقل شهر اصفهان با همین رویکرد تنها با صرف هزینه مختصر چند میلیونی و با مدیریت بر هزینه ها توانست تبلیغات میدانی ائتلاف را در کل سطح شهر پوشش دهد. از جمله این فعالیت ها نصب حدود ۶۰ داربست بنر در نقاط شاخص و مهم شهر، تهیه و چاپ تراکت و توزیع آن در مصلی های نماز جمعه شهر اصفهان و چاپ حداقلی پوستر و کارت تبلیعاتی در ابعاد کارت ویزیت برای ائتلاف کاندیداهای مستقل بوده است و تمرکز خود را بر شیوه های نوین، از جمله استفاده از رسانه های فضای مجازی معطوف نموده است؛ لذا در همین راستا ده‌ها گروه واتس اپی و صفحات اینستاگرام و تلگرام با حضور هزاران عضو و دنبال کننده ایجاد شده که پخش محتوای تهیه شده توسط اعضای ائتلاف و اطلاع رسانی های دبیرخانه ائتلاف از طریق آن انجام پذیرفت.

حال که رقابت و تبلیغات به پایان رسید، جا دارد از همه اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل شهر اصفهان، دست اندرکاران زحمتکش در ستادهای انتخاباتی آنان، حامیان و هواداران ائتلاف کاندیداهای مستقل اصفهان که خالصانه در این مدت همراه ما بوده اند و نهایت همکاری را داشته اند و همکاران دبیرخانه ائتلاف سپاسگزاری نمایم.
(خسته نباشید و خداقوت)


منبع : ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات شورای شهر ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.