كد خبر : ۲۵۵۰۱ | زمان ارسال :‌ ۲۱:۰۰ ۱۳۹۱/۱۱/۲
خورشیدی:

مرزبندی با فتنه ۸۸ از مسائل مهم برای حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات است

معاون دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبانی می‌توانند در انتخابات سال آینده حضور داشته باشند که در درون نظام بوده و چارچوب‌های قانون اساسی را قبول دارند؛ همچنین مرز خود را با فتنه‌گران مشخص کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس مهدی خورشیدی معاون دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به برخی برداشت‌ها از مصاحبه وی با روزنامه آرمان در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار فارس درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده اظهارداشت: اصلاح‌طلبانی می‌توانند در انتخابات سال آینده حضور داشته باشند که در درون نظام بوده و چارچوب‌های قانون اساسی را قبول دارند؛ همچنین مرز خود را با فتنه‌گران مشخص کرده‌اند.

معاون دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تفکیک اصلاح‌طلبان از فتنه‌گران یادآور شد: فتنه 88 در نوع خود بسیار عجیب و پیچیده بود و رهبری در این باره مفصل صحبت کردند؛ کج اندیشی و سوار شدن بیگانگان در این فضا انتخابات بی‌نظیر و رای 80 درصدی را هم تلخ کرد و تعدادی دچار مشکل شدند؛ نظام ما دوست ندارد این اتفاقات به وجود آید. آنهایی که مدعی مردم سالاریند باید خط و ربط خود را با فتنه روشن کنند.

وی بر همین اساس انتخابات 80 درصدی را برگ زرینی در تاریخ کشور دانست و گفت: امیدواریم دیگر هیچ‌گاه اتفاقی مثل فتنه 88 روی ندهد چرا که همه به نوعی در آن حوادث آسیب دیدند؛ انشاالله همه مراقبت کنند تا دیگر چنین حوادثی رخ ندهد.