كد خبر : ۲۷۹۶۶ | زمان ارسال :‌ ۱۵:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۷

فرزاد حسنی؛ شهردار آینده تهران

 مژده! مژده!
اگر دیگر مثل سابق بدنتان روی فرم نیست و نمی توانید با رفتن به مسابقات جهانی در صحنه های بین المللی حضور داشته باشید؛ می توانید با کاندیدا شدن در شورای شهر همچنان در صحنه بمانید! به هر حال هر کس که توانایی آن را داشته باشد که یک چیز سنگین را بالای سرش نگه دارد؛ حتما توانایی آن را خواهد داشت که حرف های گنده در خصوص مشکلات شهری بزند!
 
مژده! مژده!
اگر این روزها آلبوم های موسیقی یتان فروش نرفته و روی دستتان باد کرده است! می توانید با نامزد شدن در انتخابات شورای شهر، و پس از آن شکست در آن، آهنگ های پر سوز و گذار بخوانید تا شاید مردم دلشان برای شما بسوزد و دوباره مورد اقبال عموم قرار بگیرید و آلبوم هایتان فروش رود!
 
مژده! مژده!
اگر بازیگری هستید که دیگر کارگردانی پیدا نمی شود تا به شما نقش بدهد! می توانید با لابی کردن با برخی جریانات از آنها نقشی مناسب برای بازی بگیرید! البته نقش نه برای بازی در فیلم و سریال؛ بلکه بازی در جلسات شورای شهر!
   
* این روزها که گروه های سیاسی حواسشان به انتخابات ریاست جمهوری است و به انتخابات شورای شهر چندان فکر نمی کنند؛ بهترین فرصت است که شانسمان را انتخاب کرده و به انتخابات ورود پیدا کنیم.
 
از نظر محققان و کارشناسان ستون طنز عصرایران؛ افراد زیر می توانند در انتخابات شورا نامزد شوند:
 
1- هر کسی که فکر می کند محبوبیت دارد: به تیتر دقت کنید! نیازی نیست واقعاً محبوبیت داشته یا نداشته باشید! همینکه خودتان احساس کنید از درجه ای از محبوبیت برخوردار هستید کفایت می کند! به این منظور می توانید به تعداد بازدیدکنندگان وبلاگتان سر بزنید و یا در شبکه های اجتماعی تعداد لایک هایتان را بشمرید! بدین ترتیب توهم شما در خصوص محبوبیت بالا و بالاتر رفته و در نهایت می توانید بروید و با خیال راحت کاندیدا شوید!
 
2- بی خیال تخصص: درست است که شما نمی دانید شورا چیست و وظایفش چیست و حتی مشکلات شهرتان را به درستی نمی شناسید! اما خیالی نیست! هر زمان یک چیزی مد می شود و الان انتخابات شورا مد شده است! فوقش اگر در انتخابات پیروز شدید آن موقع می روید و اطلاعاتتان را در این خصوص افزایش می دهید ،تازه افزایش هم ندادید ، ندادید ، مشکلی پیش نمی آید و شما 4 سال را به خوبی خوشی سپری می کنید!
 
3- آسانسور ترقی: شهرداری در برخی مواقع به مانند آسانسور ترقی عمل می کند! طرف می رود شهردار می شود و بعد از چند سال می شود رئیس جمهور! البته برخی مواقع نیز این آسانسور به درستی عمل نکرده و طرف به طبقبات پایینتر و حتی زیرزمین و یا حتی جاهای بدتر(!) هم منتقل می شود!  از ما گفتن بود.
 
4- نامزد شدن: برخی مواقع پیش می آید که شما دیگر مثل سابق در چشم ها نیستید! کسی شما را تحویل نمی گیرد! بالاخره یک طوری باید خودتان را نشان دهید و چه کاری بهتر از نامزد شدن؟! کلا همیشه نامزدها – مخصوصا در روزهای ابتدایی- توی چشم هستند!
 
راستی! در روزنامه ای خواندیم حامیان دولت ماموریت انتخابات شورا را به دست "افسانه بایگان" سپردند! به هر حال چه کسی بهتر از ایشان! بازیگر نیستند که هستند! خوب نقش بازی نمی کنند، که می کنند!
 
به هر حال دولتی ها امیدوارند افسانه بایگان، این ماموریت را بایگانی نکند و آرزوی بردن در انتخابات را برای دولتی ها تبدیل به افسانه ای دست نیافتنی نکند!
 
نتیجه گیری پایانی: یحتمل با حضور این همه بازیگر و مجری و خواننده و ... در شورای شهر؛ با رای آوردن آنها فرزاد حسنی هم بشود شهردار تهران!!