كد خبر : ۲۸۲۱۰ | زمان ارسال :‌ ۱۱:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۰

جدیدترین اقدام مضحک ربع پهلوی؛برگزاری انتخابات آزاد در ایران!

انتیران: پهلوی در سخنرانی خنده دار خود دیروز خود در نشست شورای ملی گفت که "وقتی امکان برگزاری انتخابات آزاد در ایران فراهم شود، وظیفه این شورا به پایان خواهد رسید".!!
جدیدترین اقدام مضحک ربع پهلوی؛برگزاری انتخابات آزاد در ایران!
درسری اقدامات مضحک ربع پهلوی، گردهمایی به نام "شورای ملی ایران" با هدف سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. این همایش در حالی با این هدف برگزار شد که حتی خود دولت آمریکا نیز به خوبی آگاه است جمهوری اسلامی خواسته مردم ایران است و این اتفاق هیچگاه رخ نخواهد داد.

ربع پهلوی، با برگزاری این نشست که در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت (۲۷ و ۲۸ آوریل) در پاریس برگزار شد، به دنبال تشکیل مقدمات شکل گیری ارکان شورای ملی است.

در نشست شورای ملی ایران، ۵۰۰ نفر که در یک انتخابات اینترنتی با مشارکت ۲۰ هزار نفر انتخاب شده بودند، اساسنامه و منشور این شورا را به تصویب رساندند.

پابه گذاران این شورا که از حمایت رضا پهلوی فرزنده پادشاه سابق ایران برخوردارند، هدف از تشکیل آن را ایجاد "بدیلی دموکراتیک" در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرده اند.

پهلوی در سخنرانی خنده دار خود دیروز خود در نشست شورای ملی گفت که "وقتی امکان برگزاری انتخابات آزاد در ایران فراهم شود، وظیفه این شورا به پایان خواهد رسید".!!

البته وی به بی بی سی فارسی گفت که در شرایط فعلی، مدافع تشکیل نوع خاصی از حکومت – پادشاهی یا جمهوری– نیست و شکل حکومت آینده، بعد از سرنگونی حکومت ایران از طریق رای گیری مشخص خواهد شد!
وی که خیال خام در سر می پروارند پیش بینی کرد که این شورا از داخل کشور مورد پشتیبانی مردم قرار بگیرد!