كد خبر : ۳۶۹۸۴ | زمان ارسال :‌ ۱۴:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۹

انتصاب دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در استان خراسان شمالی

 طی حکمی از سوی دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، حسین محمدی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خراسان شمالی شد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل، حسین رمضانی خردمردی، طی حکمی حسین محمدی را به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خراسان شمالی منصوب کرد.

رمضانی خردمردی در این حکم بر انتخاب کاندیداهای مستقل و غیرجناحی واجد شرایط بر اساس شاخص های «حریت و آزادگی، شجاعت، تقوای سیاسی، آزاداندیشی، اعتدال و قانون‌مداری»، «شفافیت مالی» و «پاسخگویی»، با در نظر داشتن ملاحظات منطقه ای تأکید کرد.

گفتنی است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور که یک ائتلاف انتخاباتی است، در چهارمین تجربه فعالیت خود بر این نکته که همه در جای جای ایران یک چیز بخواهیم: تأسیس وزارت خانواده (= بیمه تأمین اجتماعی و پرداخت حقوق ماهانه به همه زنان ایران از روز عقد رسمی) تأکید دارد.

کاندیداهای مستقل برای بهره مندی از طرح های انحصاری ائتلاف، از جمله طرح تأسیس «وزارت خانـواده»، تشکیل «اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی» و تأسیس «مرکز ملی نظارت همگانی» می توانند به سایت این ائتلاف به نشانی www.eatelaf.ir بخش عضویت (http://eatelaf.ir/%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%b9%d8%b6%d9%88%d9%8a%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%a6%d8%aa%d9%84%d8%a7%d9%81/) مراجعه کنند.