آخرين اخبار
منبع : انتخاب - 418 مورد

تکرار: این 11 نفر

جمعی از روزنامه نگاران و فعالان فضای سایبری با انتشار نامه ای خطاب به مردم ایران ، ۱۱ نفر از کاندیداهای مجلس نهم را برای حضور در خانه ملت مناسب دانستند و تاکید کردند که در شرایط فعلی، باید با واقع نگری مانع از تک صدایی در مجلس نهم شد.

ولایتی پیش از انتخابات سال 88 با آمریکایی ها توافق کرده بود

سند ویکی لیکس:
درخواست حمایت مالی امریکا از کاندیداتوری ولایتی!
در سال 2007، پزشکی ایرانی که خود را نزدیک به علی اکبر ولایتی معرفی کرد، با یک دیپلمات امریکایی در دبی دیدار کرد و په دولت آمریکا پیشنهاد کمک مالی به ولایتی در انتخابات سال 88 را داده است!

روایت فایننشال تایمز از اشتباهی که می تواند برای احمدی نژاد گران تمام شود

» مخالفان احمدی نژاد دریافتند که او محبوبیتی ندارد و با رد صلاحیت مشایی چیزی از دست نمی دهند.
» هنگام سخنرانی احمدی نژاد استادیوم، خالی بود!
» سوسیس، تماشاگران گرسنه را راضی نکرد!

خاتمی: اگر بخواهم بيایم در چهارچوب نظام و رهبري كار كردن از اصول كاري من است

چهار سال طول مي‌كشد كه تازه برسيم به نقطه صفر برنامه چهارم! / بيانات رهبري مبني بر داشتن، حكمت، مصلحت و عزت بايد سرلوحه همه كارها باشد.
دائم ما را با انواع تهمت ها، جاسوس سيا و ... حمله می کنند/ ببینید با علی مطهری چه کردند؟/ نمي‌خواهم با آمدنم هزينه‌اي به كشور و مردم تحميل شود.

احتمال کاندیداتوری خاتمی یا هاشمی، بیش از 50% شده/ خاتمی شخصا تمایل دارد بیاید

 هاشمی دلش نمی خواهد سال های آخر زندگی اش به جنگ و دعوا بگذرد

هاشمی از خاتمی پیشی گرفت/ افت قالیباف، رشد ولایتی

پیش از این و در نظرسنجی که پیش از عید توسط صداوسیما انجام شده بود، خاتمی در رتبه نخست قرار داشت و پس از آن آیت الله هاشمی و سپس قالیباف رتبه های بعدی را در اختیار داشتند.


خاتمی: کاندیدا نمی شوم و از کسی حمایت نمی کنم، اما رای من کسی است که اصلاح طلبان بر آن اجماع کنند

ناراحتی عارف و نامه تند او به خاتمی
 دیدار جهانگیری با مقامات عالیرتبهافشاگری شریعتمداری: روز میتینگ دولت مشایی در محوطه زیر جایگاه بود

چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.


پیرموذن: این سناریوسازی‌ها برای دور کردن علی لاریجانی از صحنه انتخابات و نامزد شدن است

آیت الله هاشمی زمانی که امتیاز سواپ نفت را به استان نوبنیاد اردبیل واگذار کرد، احمدی‌نژاد به صورت غیر قانونی آن را به محصولی سپرد تا وی از این طریق به ثروت اندوزی نامشروع بپردازد. افرادی که خود را پاک‌دست معرفی و به رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن توهین می‌کنند را در یک مناظره رودرو رسوا می‌کنم.

اگر نگذارند کاندیدا شوم، آیا کینه ها و دلخوری ها بیشتر نمی شود؟/ من می ترسم! می ترسم از اینکه کدورت ها بیشتر شود

سیدمحمد خاتمی:
من خودم را کسی یا سرمایه ای نمی دانم، ولی از نظر اجتماعی و بین المللی وجهه و پتانسیل هایی ایجاد شده است. سوزاندن سرمایه هنر نیست، اگر سرمایه ای هست باید آن را به نحوی به کار برد که مشکلاتمان را اندک اندک حل کند و این امر نه راحت طلبی است، نه شانه از زیر بار مسؤولیت خالی کردن، ولی در هر حال باز هم می اندیشم و امیدوارم همه ما درست بیندیشیم.


الحیات: چشم منطقه به آمدن هاشمی است

اصولگرایان براین باورند که عدم توافق بر سر کاندیدای واحد، منجر به شکست آنان در انتخابات می باشد و تاکنون موفق به اجماع نشده اند و از اردوگاه اصلاح طلبان نیز خبر موثقی در این رابطه به گوش نمی رسد وهمین موضوع احتمال اجماع اصلاح طلبان را بر کاندیداتوری هاشمی قوت بسیاری بخشیده است.
امکان ندارد گزینه اصلاح طلبان رد صلاحیت شود/ اگر از موسوی و کروبی سئوال کنید می‌گویند در انتخابات 92 شرکت کنید

هویدا هم مثل احمدی نژاد حرف می زد و می‌گفت: «برای هر خانواده ایرانی یک پیکان»

گاردین: حسن روحانی برای پیروزی در انتخابات باید پوست کلفت باشد

گاردین: حسن روحانی برای پیروزی در انتخابات باید پوست کلفت باشد/ آیا پیروزی او در انتخابات، به معنای پایان تحریم هاست؟ / استراتژی سه لایه ی این اصولگرای عملگرا چیست؟

سیدمحمد خاتمی، سلاله پیامبر (ص)/ باز کنید راه را، سید خندان می رسد؟

انتیران: سیاست خاتمی، ایجاد توازن در قدرت سیاسی و برقراری تعادل در رقابتهای سیاسی از طریق گفت و گوی سازنده و استقرار نهادهای مدنی است و مگر جز این است که رهبر انقلاب درباره این سیاست (در 4 ساله دوم ریاست جمهوری خاتمی) فرمودند آنچه آقای خاتمی درباره جامعه مدنی دینی برخاسته از مدینه النبی میگویند مورد تأیید ماست و ما حاضریم جانمان را برای چنین جامعهای فدا کنیم.