آخرين اخبار
منبع : ایلنا - 534 مورد
کاندیدای اول جبهه اصلاح‌طلبان ایران رییس دولت اصلاحات است

در صورت عدم حضور خاتمی در صحنه انتخابات 1392 این جبهه از کاندیدای اجماعی مورد توافق تمامی تشکل‌ها و احزاب رسمی اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند.مشکلات فردای کشور قابل پیش بینی نیست

ارزش پول ملی نصف شده و تورم افسارگسیخته را شاهدیم و در این شرایط همه امیدها برای اصلاح وضعیت موجود به حضور مردم در انتخابات بسته شده است.
دولت به اشتغال و تولید در چین و ترکیه بیشتر کمک کرده است تا کشور خودمان

حسن روحانی گفت: بحث جن گیری را هم اگر کنار بگذاریم، بحث هاله نور را که خود ایشان صراحتا گفته بود؛ این سخن که پول یارانه برای امام زمان (عج) و از طرف ایشان است هم که سخن شخص ایشان است؛ این سخن که در دانشگاهی سخنرانی کرده و مدیریت امام زمان (عج) را در آن جلسه دیدم که سخن خود ایشان است؛ بحث من این است که چرا باید با مقدسات مردم بازی شود؟

دیدارهای چمران با مراجع تقلید و علمای قم/ برخی دیدارها محرمانه برگزار شد

تا کنون مهدی چمران با آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، علوی گرگانی، مصباح یزدی و نماینده آیت الله سیستانی در قم دیدار کرده که دیدارهای آیت الله صافی گلپایگانی و نوری همدانی بدون حضور خبرنگاران صورت گرفته است.


باید یک دوره ریاضت اقتصادی را سپری کنیم

بدون یک اصلاح عمیق در ساختار سیاسی حل مسایل اقتصادی غیر ممکن است/در شرایط فعلی که اقتصاد به شدت سیاسی است همه شعارهای کاندیدا‌ها تو خالی خواهد بود و راه به جایی نخواهد برد/ افزایش نرخ تورم بر خلاف ادعاهای برخی مسئولین فقط ناشی از سیاست‌های پولی انبساطی دولت بوده است و هیچ ارتباطی به بحث تحریم‌ها ندارد.