آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۷۴۷۱
زمان ارسال :‌ ۱۵:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۳۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رئوفیان خبر داد:

گزینه اول جبهه ایستادگی، محسن رضایی است/اولویت‌های دوم و سوم به زودی مشخص می‌شود

انتیران: رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی ایران اسلامی گفت: در رابطه با اولویت دوم و سوم جبهه ایستادگی برای انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری طی چند روز آینده تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.
ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، با بیان اینکه "اولویت اول جبهه ایستادگی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، محسن رضایی است"، گفت: هنوز نسبت به انتخاب دو نفر دیگر به عنوان اولویت‌های دوم و سوم جبهه ایستادگی تصمیم نهایی گرفته نشده است و این مساله ظرف چند روز آینده مشخص خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه "در جلسه گذشته جبهه ایستادگی، اعضای شورای مرکزی برخی نامزدها از جمله قالیباف، باهنر و ولایتی را برای اولویت‌های جبهه ایستادگی مطرح کردند"، افزود: صحبت‌ها و بحث‌هایی در ارتباط با انتخاب دو اولویت دیگر جبهه ایستادگی انجام شده است اما هنوز نتیجه نهایی مشخص نیست.
رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی همچنین با بیان اینکه "جلسه‌ای با افراد مطرح شده به عنوان نامزدهای انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری نداشته‌ایم"، گفت: با توجه به برنامه، تیم و گفتمان نامزدهای انتخاباتی در رابطه با اولویت‌های دیگر جبهه ایستادگی تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود که طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.

منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، جبهه ایستادگی ، محسن رضایی ، اولویت اول
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.