آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۷۴۷۵
زمان ارسال :‌ ۱۵:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۳۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

در گفتگوی خبری مطرح شد

فاطمه رهبر : تعدد کاندیدا‌های اصولگرا، بازی را به حریف واگذار می‌کند

انتیران: یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه در صورت تعدد بیش از حد کاندیداهای اصولگرا، آنها بازی را به حریف واگذار می‌کنند، پیش‌بینی کرد که ائتلاف‌های کنونی تبدیل به ائتلاف‌های دیگری شوند تا در نهایت رییس‌جمهور بعدی از بین اصولگرایان انتخاب شود.
فاطمه رهبر در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، با تاکید بر اینکه خلق حماسه سیاسی در انتخابات به تلاش‌ها، ایثارها و فداکاری‌های بسیاری نیاز دارد، گفت: در این راستا همه گروه‌ها و سلایق بخصوص آحاد مردم باید در انتخابات ورود پیدا کنند تا بتوانند این حماسه را خلق کنند.
وی افزود: در این بین نامزدهای انتخاباتی وظایف مهمی را بر عهده دارند که یکی از مهم‌ترین آنها ارتباط با مردم و مسئولان است، نامزدهای کنونی از مسئولان نظام هستند که به دلیل مسئولیت‌شان تجربه ارتباط با مردم را دارند، طبیعتا آنها در همین راستا می‌توانند برای ادامه کارشان برای حضور قوی‌تر در عرصه انتخابات با مردم تبادل نظر داشته باشند.
نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: نامزدهای انتخاباتی باید حرف‌های مردم را شنیده و آنها را به گوش مسئولان برسانند که با این دیدگاه تعدد کاندیداها حتی برای گرم کردن فضای انتخاباتی امری مثبت به شمار می‌آید.
فاطمه رهبر در عین حال فرصت حدود دو ماه باقیمانده تا زمان برگزاری انتخابات را فرصت بسیار خوبی برای کاهش تعداد نامزدهای انتخاباتی دانست و گفت: طبیعتا در این فرصت باید ائتلاف‌های کنونی به یک ائتلاف تبدیل شوند تا اصولگرایان با یک کاندیدا وارد عرصه انتخابات شوند، با این پیش‌بینی فکر می‌کنم که ائتلاف‌های کنونی به یک ائتلاف در نهایت تبدیل می‌شوند.
وی تاکید کرد: طبیعتا روندی غیر از رسیدن ائتلاف واحد و حمایت از یک کاندیدای اصولگرا منجر به تعدد کاندیداها در عرصه انتخابات می‌شود، در چنین شرایطی است که اصولگرایان از اهداف‌شان دور شده و ممکن است آرایشان شکسته شود که نتیجه نهایی واگذاری بازی به حریف خواهد بود.
این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه اصولگرایان باید وحدت داشته باشند، گفت: طبق تمامی توصیه‌ها در آیات، روایات و فرمایشات امام و رهبری، وحدت رمز پیروزی است که امیدواریم اصولگرایان بتوانند به یک وحدت حداقلی دست پیدا کنند.
رهبر در ادامه با بیان اینکه تمامی کاندیداهای فعلی اصلح هستند، اظهار کرد: به نظر بنده در بین همین کاندیداها می‌توان فردی را پیدا کرد که با پشتوانه تیم قوی توانایی اداره کشور را داشته باشد البته این فرد باید از همین الان با اعلام برنامه‌اش تیم خود را معرفی کند.
وی در پایان تاکید کرد: البته این تصور که قرار است رییس‌جمهور آینده تمامی کارهای اجرایی کشور را به دوش بکشد درست نیست چرا که رییس‌جمهور باید از تیمی قوی برخوردار باشد که با تکیه بر آنها از سد مشکلات اقتصادی بخصوص موضوع اشتغال و مسکن بگذرد.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، فاطمه رهبر ، تعدد نامزدهای اصولگرا
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.