آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۷۴۷۶
زمان ارسال :‌ ۱۶:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۳۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

پس از ثبت‌نام در انتخابات شوراها:

نصیرپور: خاتمی نیاید، پیش‌بینی می‌کنیم کاندیدای دوم اصلاح‌طلبان شکست بخورد

انتیران: یک عضو فراکسیون اقلیت مجلس هشتم گفت: اگر خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نشود و اجماع اتفاق نیفتد، پیش‌بینی شکست کاندیدای دوم اصلاح‌طلبان را خواهیم داشت.
مجید نصیرپور پس از ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر در فرمانداری تهران، با بیان اینکه "منتظر اعلام کاندیداتوری کاندیدای اکثریت اصلاح‌طلبان در انتخابات یعنی آقای خاتمی هستیم"، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در روزهای پایانی سال گذشته و همچنین در سخنرانی خود در مشهد رسما از تمامی سلایق و احزاب سیاسی خواستند تا نماینده حداکثری خود را در عرصه انتخابات معرفی کنند. ما نیز در جبهه اصلاح‌طلبان آقای خاتمی را به عنوان کاندیدای حداکثری خود می‌شناسیم.
وی افزود: با توجه به سابقه فعالیت ایشان انتظار داریم که آقای خاتمی به عنوان تنها نماینده اصلاح‌طلبان در دور یازدهم ریاست جمهوری حضور پیدا کند.
این نماینده پیشین مجلس هشتم با اشاره به اینکه احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب هرکدام باید نماینده حداکثری خود را معرفی کنند، اعلام کرد: اگر خاتمی نیاید و این اجماع اتفاق نیفتد، پیش‌بینی شکست کاندیدای دوم اصلاح‌طلبان را خواهیم داشت.
نصیرپور در پاسخ به این پرسش که "در صورتی که خاتمی از حسن روحانی به عنوان نماینده اصلاح‌طلبان حمایت کنند نتیجه چه می‌شود؟" گفت: روحانی به عنوان یکی از اصلاح‌طلبان پایگاه خاص خود را دارد اما به هر ترتیب نسبت به رقبای خود کار سختی خواهد داشت و از سویی ساختار سیاسی ایران به گونه‌ای است که با وکالت نمی‌شود از کسی حمایت کرد.

منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، اصلاح طلبان ، سید محمد خاتمی ، مجید نصیر پور
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.