آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۷۴۷۹
زمان ارسال :‌ ۱۶:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۳۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

سروری خبر داد

بررسی نهایی کاندیداهای شوراها در ستادهای استانی و شهرستانی خدمتگزاران آغاز شد

انتیران: انتخابات رییس ستاد خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت با بیان اینکه "ستادهای استانی در بیشتر استان‌های کشور فعال شده است"، از آغاز بررسی نهایی کاندیداهای انتخابات شوراها در مراکز استان و شهر و شهرستان‌ها خبر داد.
پرویز سروری گفت: با تشکیل جلسات و برگزاری گردهمایی و همچنین رایزنی با گروه‌ها و مجموعه‌ها و افراد نام‌آشنا و تاثیرگذار در شوراها در مراکز استان‌ها و شهرستانها درصدد هستیم تا لیستی از کاندیداهای انتخابات شوراها جمع‌آوری و ارایه دهیم.
وی همچنین با اشاره به تهیه لیستی از سبد نیازهای مدیریت شهری افزود: در این لیست تخصص‌های مورد نیاز حوزه‌های شهری توسط اتاق فکر و گروه‌های کارشناسی خدمتگزاران استخراج شده است تا لیست نهایی مبتنی بر این نیازها سامان‌دهی و تنظیم نهایی شود.
رییس ستاد خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت از رایزنی با طیف‌های مختلف اصولگرا برای معرفی کاندیداها برای انتخابات شورا خبر داد و اظهار کرد: در بسیاری از استان‌ها گروه‌های همسو نشست‌های مشترکی را برگزار کرده‌اند و در تهیه لیست مشترک با مدیریت خدمتگزاران به تفاهم رسیده‌اند و در برخی از مراکز استانی و شهرستان‌ها کاندیداهای اولیه تا چند برابر ظرفیت شوراها مشخص شده است و ما منتظر ثبت‌نام و اعلام اسامی نهایی هستیم تا بتوانیم پس از بررسی‌های لازم لیست‌های نهایی را در این بخش‌ها ارایه دهیم.
سروری همچنین گفت: در برخی شهرها و شهرستان‌ها چهره‌های شاخص و سرشناس نیز وارد این عرصه شده‌اند که روند حضور چهره‌های نامی همچنان در حال افزایش است که پس از ساماندهی، اسامی این افراد نیز با لیست‌های نهایی ارایه خواهد شد.

منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، شوراها ، بررسی نهایی کاندیداهای شوراها
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.