آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۷۸۵۸
زمان ارسال :‌ ۱۴:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رضایی: سفره ملت و دولت فرق دارد

انتیران: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به لزوم عمل گرایی در حل مشکلات کشور گفت: مشکلات با شعار حل نمی شود و باید برای آن نسخه نوشت.
محسن رضایی پیش از ظهر جمعه در سفر خود به استان گلستان در حسینیه دزیانی های گرگان گفت: برای همه شهرها و استان ها باید برنامه نوشته شود.
وی افزود: گلستان چهره ای سبز دارد اما زیر این سبزی چهره فقری عظیم وجود دارد.
رضایی ادامه داد: مهمترین کار یک تحول بزرگ در کشاورزی، باغداری، شیلات و خاویار از طریق پرداخت یارانه سبز است.
وی اذعان داشت: این یارانه به هشت مورد از جمله تبدیل کشت سنتی به مکانیزه، اصلاح خاک، بذر و دام، صنایع تبدیلی، خرید تضمینی محصولات کشاورزی و بیمه کشاورزان و در کنار دیگر یارانه ها پرداخت می شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: انبوهی از امکانات در کشور ما هست اما به آن دسترسی نداریم این ثروت باید به دست مردم برسد.
رضایی در ادامه گفت: طرح بعدی من که طی چهار سال در کشور اجرا می شود ایجاد 10 شهرک کشاورزی کامل و مدرن شامل دانشگاه، آزمایشگاه، پژوهشگاه اصلاح بذر، خاک و دام، صنایع و تجهیزات پزشکی کشاورزی و دامپزشکی خواهد بو تا کشاورزی فعال شود.
وی تصریح کرد: با شعار مشکلات حل نمی شود بلکه باید برای تمام استان ها و شهرها نسخه و برنامه ویژه نوشت تا کشاورزی و صنعت در هر شهر به جا مبنا قرار گیرد و مکمل یکدیگر باشد.

رضایی خاطرنشان کرد: سفره ملت و دولت فرق دارد سفره دولت با اقتصاد نفت فعال است و مردم با کشاورزی و صنایع کوچک ارتزاق می کنند. ای کاش به جای آوردن نفت بر سر سفره مردم، سفره مردم و دولت یکی می شد تا با هر اتفاق کوچک دولت سریع متوجه شود. این جدایی بین مردم و دولت شکاف انداخته است.

منبع : تابناک

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، محسن رضایی ، سفره دولت وملت
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.