آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۸۵۵۴
زمان ارسال :‌ ۲۲:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حضور در دقیقه 90 با شعبده بازی خیانت به ملت است

انتیران: اگر این کمین را کنار بزنیم و از آن رد شویم بعد از آن دشت وسیعی با حدود 500 میلیون نفر جمعیت در منطقه داریم که ایران بزرگ اسلامی می تواند در آن تسلط و نفوذ مثبت معنوی داشته باشد.حرف ما این است که غنی سازی می خواهیم؛ آنان می گویند بمب اتم نداشته باشید ما هم می گوییم حرف شما قبول؛اما شما هم حرف ما را قبول کنید.بلند ترین قله ای که می خواهیم آنرا فتح کنیم قله زندگی است .قله زندگی یعنی فرهنگ، معیشت، سلامت ،اخلاق و پیشرفت.
محسن رضایی در جمع دانشجویان دانشگاه اراک اظهار داشت: کسانی که می‌خواهند در انتخابات با سراب‌‌سازی، سراب تبلیغاتی درست کنند و در این راستا نه به دانشگاه‌ها می‌روند و نه در میان دانشجویان می‌آیند، نه با اساتید جلسه می‌گذرند و از دید نخبگان فرار می‌کنند و قصد دارند در دقیقه 90 با شعبده بازی افکار عمومی را منحرف کنند و به عرصه انتخابات وارد شوند خیانت بزرگی در حق ملت می‌کنند. کسانی که می‌خواهند در این انتخابات عقده‌گشایی کرده و با گل آلود کردن فضای انتخابات ماهی خاص خود را بگیرند، خیانت بزرگی در حق مردم می‌کنند. 
وی تصریح کرد: امروز ما در یک شرایطی قرار داریم که در تعیین آینده کشور بسیار مهم است، نه تنها به دلیل انتخابات ریاست جمهوری، بلکه به این دلیل که کشور وارد عصر جدیدی از اداره کشور می‌شود و مسائل جهانی و بین‌المللی و وضعیت خاص خود را دارد. 
 محسن رضایی در مورد یکی از مهم ترین اهدافی که ملت ایران به دنبال تحقق آن هستند گفت : بزرگترین قله ای که می خواهیم آنرا فتح کنیم قله زندگی است .قله زندگی یعنی فرهنگ، معیشت، سلامت ،اخلاق و پیشرفت. این قله آخری است که باید آنرا فتح کنیم.ولی بر سر مسیر ما کمین تحریم های اقتصادی را گذاشته اند. اگر این کمین را کنار بزنیم و از آن رد شویم بعد از آن دشت وسیعی با حدود 500 میلیون نفر جمعیت در منطقه داریم که ایران بزرگ اسلامی می تواند در آن توسعه پیدا کند. 
کاندیدای مستقل انتخابات ریاست جمهوری افزود : پس من بی دلیل نیست که نگرانم. من درباره صعود ایران به اوج قله زندگی نگرانم. اگر فرهنگ و اقتصاد را درست کنیم در این دشت عظیم 500 میلیونی تسلط و نفوذ معنوی و مثبت خواهیم داشت اما آنها می خواهند مانع شوند و بهانه می گیرند و به بهانه بمب اتم می خواهند مانع ما شوند . 
دکتر محسن رضایی خطاب به تحریم کنندگان گفت: شما به بهانه ای فرضی ما را تحریم کرده اید. بر اساس کدام منطقی این درست است؟ با همین منطق، شما که خود بمب دارید باید با شما چه کار کرد؟ بر اساس این منطق که جای شما باید در زندان ها باشد. 
وی افزود به فضل الهی اگر دولت را در دست بگیرم ، نهضت خلع سلاح هسته ای جهانی را شروع می کنیم. ایران بزرگ اسلامی ،برای انهدام همه بمب های اتم در دنیا پرچمدار خواهد بود. چون اصلاً بمب اتم ضد بشریت است اما اینها بهانه می گیرند و نمی گذارند ما پیشرفت کنیم . 
می خواهند راه پیشرفت مارا بگیرند. من اگر دولت را دردست بگیریم کاری می کنیم که طرف مقابل یا صریح بگوید با ملت ایران مخالف است، یا راه را باز کنند. ماآنان را بر سر دو راهی قرار می دهیم. در حال حاضر آنان دارند زمان را از ما می گیرند؛ در حالی که ما داریم پیشنهاد مثبت و سازنده می دهیم . حرف ما این است که غنی سازی می خواهیم؛ آنان می گویند بمب اتم نداشته باشید ما هم می گوییم حرف شما قبول؛ ما بمب اتم نمی خواهیم اما شما هم حرف ما را قبول کنید من می خواهم بهانه را از طرف غربی بگیرم .بدون اینکه ارزشها و منافع را زیر پا بگذارم .

منبع : تابناک

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، محسن رضایی ، حضور در دقیقه 90 ، هاشمی رفسنجانی ،
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.