آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۸۶۰۴
زمان ارسال :‌ ۱۱:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

پاسخگویی به دو هزار شکایت انتخاباتی

انتیران: رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و هیأت های عالی نظارت در استان ها به بیش از 2 هزار شکایت مطرح شده، رسیدگی کردند.
محمدجواد کولیوند گفت: شکایت های مطرح شده عموماً در استان ها و بخش ها رخ داده و بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و تبلیغات زودهنگام داوطلبان بوده است.
نماینده مردم کرج ذر مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اعضای محترم شوراهای اسلامی کشور دقت داشته باشند؛ از تریبونی که در اختیار دارند با توجه به مقررات مندرج در فصل پنجم آیین نامه انتخابات شوراهای اسلامی کشور، در جهت پیش برد اهداف تبلیغی خود هره نبرند.
وی با اشاره به این که در حدود 2 هزار نفر از بازرسان ویژه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور برای انجام امور محوله آموزش می بینندپغ ادامه داد: اعتماد سازی و ایجاد امید در میان مردم مهم ترین گزینه ای است که با حضور بازرسان و اعضای هیأت های عالی و مرکزی نظارت در سطح کشور می توان به آن دست یافت تا شاهد حماسه آفرینی دیگری در نظام اسلامی باشیم.

صداو سیما در انتخابات نقش محوری دارد
کولیوند با اشاره به این که تمامی ارگان ها و سازمان ها وظیفه دارند تا در شرایط حضر پر شور مردم را در انتخابات فراهم کنند، به نقش محوری رسانه ملی اشاره و تأکید کرد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تدابیری که در هر دوره از انتخابات شاهد آن بوده ایم ؛ مطمئناً در این دوره نیز شوق حضور را در مردم ولایت مدار ایران اسلامی افزایش خواهد داد و با پوشش لحظه به لحظه اخبار و اطلاعات مربوطه ، اجازه هیچ گونه سوء برداشت و شیطنت های رسانه ای را به رسانه های معاند نمی دهد.


منبع : تابناک

كلمات كليدي : انتخابات شوراهای اسلامی ، شکایت انتخاباتی ، نقش صدا و سیما در انتخابات
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.