آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۲۹۷۴۴
زمان ارسال :‌ ۲۳:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

افشای معاملات پشت پرده انتخابات توسط رضایی

انتیران: دکتر محسن رضایی در جمع گروهی از هواداران خود در تهران، در پاسخ به پرسشی درباره پیوستن به ائتلاف 1+2 و یا کنار رفتن به نفع هاشمی رفسنجانی، از برخی تحرکات و معاملات و پیشنهادهای پشت صحنه انتخابات پرده برداشت.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر چند از نظر اخلاقی برایم سخت است که‌ افشاگری کنم، به دلیل این که این نوع شایعات‌ حساب شده مطرح می‌شود، ناگزیرم مطالبی را بگویم.
دکتر رضایی افزود: تاکنون چند بار از سوی برخی ائتلاف‌ها و همچنین از سوی یکی از نامزدهای انتخاباتی، پیشنهاد‌هایی برای کنار رفتن من شده که نپذیرفتن و تا آخر نیز نخواهم پذیرفت.
وی خاطرنشان کرد: سه ماه پیش، یکی از ائتلاف‌ها به من پیشنهاد داد که اگر شما ‌کنار بروید، در دولت آینده هر پست و مقامی که بخواهید، به شما می‌دهیم و سه روز پیش نیز یکی از نامزدهای انتخاباتی ـ که در آخرین لحظات ‌نام‌نویسی کرده ـ از طریق فرزندش به یکی از اعضای خانواده‌ام گفته بود، به سودتان است دکتر محسن رضایی به نفع پدر من کنار برود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: متأسفم که وضعیت سیاسی کشور به سوی معامله‌گری و دنیا‌طلبی پیش رفته و عده‌ای از آن روحیات شهادت طلبی و خدمت بدون منت برای ملت ایران فاصله گرفته‌اند. به فضل پروردگار متعال در دولت خود، کاری خواهیم کرد که با این معامله‌گری‌ها و دنیا‌طلبی‌ها مبارزه جانانه شود.
وی تصریح کرد: 24 سال است که صبر کردیم و دندان روی جگر گذاشتیم تا بلکه نحوه اداره کشور بهتر و اهداف انقلاب و آرزوهای ملت ایران بر‌آورده شود؛ اما متأسفانه درگیری‌های بی‌حاصل سیاسی و سوء مدیریت‌ها و کارشکنی دشمنان ملت ایران، اجازه نداده است که به همه اهداف انقلاب دست یابیم.
دکتر رضایی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اگر قرار به کنار رفتن باشد، باید دیگران به نفع ملت ایران و جهاد بزرگی که در پیش داریم، کنار بروند. شما مطمئن باشید، من تا آخرین لحظه در میدان انتخابات هستم و به نفع شخص و جریانی کنار نخواهم رفت.
وی با بیان این که گروه‌ها و جناح‌های سیاسی به خود زحمت ندهند که من را از این مبارزه و جهاد مقدس کنار بزنند، افزود: من با خدا معامله کرده و به این معامله خیانت نمی‌کنم و ملت بزرگ ایران اطمینان داشته باشند که آزادگی خود را به هیچ گروه و جریانی نخواهم فروخت.
دکتر رضایی در پایان اظهار داشت: آرزوی من این است که بتوانم با همه توانایی خود، مشکلات زندگی مردم و خطراتی که کشورم را تهدید می‌کند، با کمک رهبر بزرگوار انقلاب و ملت شریف ایران از سر راه بردارم.

منبع : تابناک

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، محسن رضایی ، افشای معاملات پشت پرده انتخابات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.