آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۳۸۱۷
زمان ارسال :‌ ۳:۳۰ ۱۳۹۴/۸/۳۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دبیر کل حزب اراده ملت ایران:

جریانی خاص به دنبال ملتهب کردن جامعه است

دبیر کل حزب اراده ملت ایران (حاما) با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای اظهار کرد:‌جریانی با قراردادن خود بر جایگاه مفسر بیانات رهبری از این بیانات استفاده سیاسی و جناحی می‌کنند.

احمد حکیمی‌پور در مورد اظهارات مطرح شده در مورد سرلیستی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس خاطر نشان کرد: ‌در میان اصلاح طلبان ظرفیت‌های زیادی برای سر لیستی وجود دارد و نیروهای با تجربه و با کفایت بسیاری شایستگی این موضوع رادارند اما اینکه گاهی برخی ازدوستان اظهاراتی در مورد سرلیستی برخی اشخاص مطرح می‌کنند، صرفا نظر شخص آنها است.

دبیر کل حزب اراده ملت ایران گفت:‌ اجماع اصلاح طلبان برای لیست نامزدهای تهران بر روی آقای عارف است و همه‌ی دوستان اصلاح طلب نیز تابع این نظر هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه درباره‌ی دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای با بیان اینکه نباید از فرمایشات رهبری استفاده سیاسی و جناحی شود، اظهار کرد:‌ امروز برخی خود را در جایگاه مفسر بیانات رهبری می‌گذارند و از فرمایشات ایشان در جهت منافع سیاسی و جناحی استفاده ابزاری می‌کنند. این در حالی است که جایگاه رهبری، جایگاهی ملی متعلق به همه مردم است و نباید برخوردهایی اینچنین با این جایگاه شود؛ چراکه این برخوردها جایگاه رهبری را تضعیف می‌کند.

حکیمی پور با تاکید بر اینکه چنین حرکاتی به امنیت و آرامش مردم لطمه می‌زند گفت:‌هر چه به انتخابات نزدیکتر می‌شویم جریانی خاص به دنبال ملتهب کردن جامعه است در حالی که این موضوع به نفع مصالح و منافع ملی کشور نیست.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات مجلس دهم ، سرلیستی ، اصلاح طلبان ، حزب اراده ملت ایران ، رسانه ، احمد حکیمی پور
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.