آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۰۳
زمان ارسال :‌ ۲۲:۲۲ ۱۴۰۰/۱/۱۲
چاپ خبر
دسته بندي : يادداشت
تعداد نظرات : 0

هر ۲۴ ساعت یک شایعه؛ پشت پرده تحرکات انتخاباتی علیه ظریف!

هر ۲۴ ساعت یک شایعه؛ پشت پرده تحرکات انتخاباتی علیه ظریف! احتمالا ظریف جزو آن دسته از شخصیت های سیاسی ایران است که علی رغم خدمات قابل توجه اش به حوزه دیپلماسی کشور و تایید مکرر مقام معظم رهبری بر صلاحیت اش همواره آماج حملات دلواپسان بوده است، نکته جالب اینکه این بار هم این دلواپسان در تخریب یکی از شخصیت های سیاسی کشور کاملا با براندازان هم نظر هستند هم نظری که طی چند سال اخیر به کرات خودش را نشان داده است.

حالا اما با نزدیک شدن به زمان انتخابات به نظر می رسد جنس تخریب ها به کلی تغییر کرده است، ظریف که همواره طی ماه های اخیر اعلام کرده حداقل فعلا قصدی برای حضور در انتخابات ندارد هر روز از سوی جریان مقابل با شایعات عجیب و غریبی رو به رو می شود، یک روز پوسترهایی از او در سطح شهر چسبانده می شود و یک روز دیگر خبر تشکیل ستاد انتخاباتی اش به گوش می رسد، آن هم در شرایطی که وی در سفر تاجیکستان به سر می برد.
 
  هر ۲۴ ساعت یک شایعه؛ پشت پرده تحرکات انتخاباتی علیه ظریف!

جناح رقیب که همواره تا پیش از نزدیک شدن به انتخابات به رجز خوانی مشغول است اما همین که لحظه به لحظه نزدیک تر به زمان انتخابات می شویم ترس و نگرانی بیشتری در خود حس می کند، دلیل آن هم واضح است چرا که این جریان به خوبی می داند در صورت حضور چهره های مقبول و محبوب و همچنین مشارکت بالا در انتخابات شانسی برای رسیدن به قدرت ندارد.

 حالا در آستانه تنها 3 ماه مانده به انتخابات و در شرایطی که کشور در گردنه مهم دیپلماسی است و برجام در مقطعی حساس قرار دارد طیف مقابل با شایعات رنگارنگ و هر روزه سعی در حاشیه آفرینی برای ظریف دارد، به نظر می رسد با وجود همه تلاش ها و امکانات اصولگرایان از حضور شخصیت هایی نظیر ظریف به شدت نگران اند چرا که به خوبی درک می کنند طیف خاکستری هر لحظه ممکن است با حضور در انتخابات نتیجه را  به ضرر آن ها برگرداند.منبع : نواندیش

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدای احتمالی ، محمدجواد ظریف
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.