آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۰۷
زمان ارسال :‌ ۲۳:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۱۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

امام جمعه موقت همدان:

مردم در انتخابات ۱۴۰۰ مانند رفراندوم جمهوری اسلامی سربلند می‌شوند

 امام جمعه موقت همدان با اشاره به در پیش بودن انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری، گفت: مردم در این رویداد مهم نیز حضور گسترده‌ای خواهند داشت و مانند رفراندوم جمهوری اسلامی سربلند می‌شوند.

 حجت الاسلام سید هاشم موسوی اطهر در خطبه های نماز جمعه این هفته همدان اظهار داشت: انتخابات ریشه و ارکان نظام جمهوری اسلامی است و مردم باید هوشیاری و آگاهی خود را در این رویداد مهم نشان دهند. 

وی اضافه کرد: ملت ایران در راهپیمایی روز قدس، ۲۲ بهمن و تمام مناسبت های ملی و مذهبی به صحنه می‌آیند و مسئولان باید قدردان چنین حضور، پشتیبانی و وفاداری مردم باشند. 

امام جمعه موقت همدان به حضور گسترده مردم در انتخابات فروردین ۱۳۵۸ اشاره کرد و گفت: در این رفراندوم مردم به جمهوری اسلامی با اکثریت قاطع، آری گفتند و تاکنون پای حرف خود ایستاده اند. 

او مردم ایران را انسانهایی باهوش و با بصیرت دانست و افزود: ملت با این ویژگی‌ها توانست رژیم شاهنشاهی را رسوا کند و حامی ولایت فقیه باشند و بی‌تردید در انتخابات شوراها  و ریاست جمهوری نیز دوباره سربلند خواهند شد. 

 حجت الاسلام موسوی اطهر خاطرنشان کرد: نفوذ و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی در منطقه حاصل پشتیبانی همیشگی مردم از انقلاب است و این بازدهی هر روز پررنگ و قوی‌تر می‌شود. 

خطیب جمعه همدان تصریح کرد: چنین مردم ایثارگر و همیشه در صحنه هیچ جای جهان پیدا نمی شود و شایسته قدرشناسی و ارائه خدمات و بهترین امکانات هستند. 


منبع : ایرنا

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، امام جمعه همدان ، سید هاشم موسوی اطهر
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.