آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۰۸
زمان ارسال :‌ ۲۳:۳۹ ۱۴۰۰/۱/۱۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

آخرین برنامه‌های شورای ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰ از زبان چمران

عضو شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: اگر یک خانم به‌جای خانم فاطمه رهبر به مجلس برود بهتر است ولی چون بحث رأی‌آوری هم مطرح است، باید فرد شناخته شده باشد.

مهدی چمران عضو شورای ائتلاف اصولگرایان در گفت‌وگوی خبری؛ درباره جلسه اخیر این شورا و مباحث مطرح شده در آن، پیرامون انتخابات 1400 اظهار داشت: ما در دستورکار داشتیم که به جای مرحومه خانم فاطمه رهبر که عضو شورای مرکزی بود و به رحمت خدا رفت، یک خانم به‌جای ایشان انتخاب کنیم تا تعداد خانم‌ها کاهش نیابد که این‌کار انجام گرفت و یک خانم به جایگزینی ایشان انتخاب شد.

وی افزود: هم‌چنین درباره فردی که می‌بایست به جای ایشان به مجلس برود نیز بحث و بررسی صورت گرفت و بعد از انجام گفت‌وگوها و بررسی‌های نهایی، قطعی خواهد شد. ضمنا با توجه به نیاز ورود یک نفر به مجلس خبرگان رهبری هم بحث شد که یک فرد را با هماهنگی با جامعه روحانیت مبارز و حوزه علمیه برای مجلس خبرگان انتخاب کنند و شورای ائتلاف از هر کسی که انتخاب شد، حمایت کند.

عضو شورای ائتلاف اصولگرایان هم‌چنین درباره اینکه آیا شورای ائتلاف به این نتیجه رسیده که به‌جای خانم فاطمه رهبر، یک خانم به مجلس برود یا نه؟ خاطرنشان کرد: اگر یک خانم به‌جای ایشان به مجلس برود بهتر است ولی چون بحث رأی‌آوری هم مطرح است، باید فرد شناخته شده باشد و چون این‌جا یک نفر نیاز است و لیستی هم وجود ندارد، باید بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد.

چمران گفت: درباره انتخابات ریاست‌جمهوری نیز صحبت‌هایی شده ولی تا زمانی که نام‌نویسی‌ها انجام نگیرد، نمی‌توان به‌طور جدی بحث کرد؛ ما روش خودمان را داریم و مجامع استانی را شکل دادیم و به‌زودی نیز مجمع تهران شکل می‌گیرد و نیروهای انقلابی در مجمع نام‌نویسی می‌کنند.

وی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود شورای ائتلاف اصولگرایان بنا دارد تا آقازاده‌ای در لیست شوراهای شهر قرار نگیرد، عنوان کرد: ما هیج بحثی در این زمینه نداشتیم و اگر کسی واقعا توانمند باشد و بتواند خوب کار کند، حتی اگر فرزند شخصیتی هم باشد را نمی‌توان محروم کرد ولی اگر کسی بخواهد به صرف آقازاده بودن بیاید، قابل پذیرش نیست و بحثی هم در این‌باره انجام نشده است.


منبع : خبرگزاری تسنیم

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، اصولگرایان ، سید مهدی چمران
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.