آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۳۵
زمان ارسال :‌ ۲۲:۰۶ ۱۴۰۰/۱/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

٩نفر از انتخابات شورای اسلامی شهر کاشمر انصراف دادند/ ثبت‌نام ۴داوطلب انتخابات شورای اسلامی روستاها

فرماندار کاشمر از انصراف ٩ نفر از داوطلبین انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشمر خبر داد.
 مسلم ساقی در جلسه روسای کمیته‌های ستاد انتخابات ۱۴۰۰ افزود: بر اساس ماده ۵۱قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور تا ۲۱فروردین‌ماه مهلت‌داریم تا با تشکیل هیأت اجرایی و بررسی سوابق هریک از داوطلبان با رعایت کامل متن ماده ۵۲قانون به صلاحیت داوطلبین رسیدگی و به هیأت نظارت ارسال کنیم.

فرماندار کاشمر با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبین شوراهای اسلامی روستا و عشایر گفت: ثبت‌نام از داوطلبین شوراهای اسلامی روستا و عشایر از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین آغاز و تا ساعت ۱۸روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ (جمعاً به مدت ۷ روز) ادامه دارد.

فرماندار کاشمر ابراز داشت:علاقه‌مندان به مشارکت درروند تصمیم‌گیری و مدیریت اجرایی روستا می‌توانند از طریق دفاتر پیشخوان،اپلیکیشن موبایلی ، نسخه ویندوز و قابل‌نصب بر روی رایانه و یا مراجعه حضوری به بخشداری در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی ثبت‌نام کنند.

رئیس ستاد انتخابات  کاشمر بابیان اینکه در سطح ۲۵روستا در دو بخش مرکزی و فرح دشت انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا برای ۱۳ شورای اسلامی ۵نفره و ۱۲ شورای اسلامی ۳ نفره برگزار خواهد شد، افزود : کسانی که سابقه یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند به شرطی که در همان حوزه انتخابیه نامزد شوند،از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند و می‌توانند ثبت‌نام کنند.

ساقی یادآور شد: به استناد تبصره ۲بند ز ماده ۳۰اعضای شورا باید در محدوده بخش حوزه انتخابیه خود سکونت اختیار نمایند و درزمان ثبت‌نام نیازی به سکونت فرد در آن حوزه نیست .

ثبت‌نام ۴ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای کاشمر

در اولین روز ثبت‌نام داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها ۴نفر برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و فرح دشت ثبت‌نام کردند.

بخشدار مرکزی کاشمر با اشاره به آغاز ثبت‌نام از ساعت ۸ صبح امروز ۱۶ فروردین‌ماه انتخابات شوراهای اسلامی روستاها گفت: در اولین روز ثبت‌نام ۳نفر با حضور در بخشداری مرکزی برای رقابت در ششمین دوره شوراهای اسلامی بخش مرکزی ثبت‌نام کردند.

سعید چیتی بابیان اینکه ثبت‌نام کنندگان مرد و دارای مدرک تحصیلی دیپلم و فوق‌دیپلم هستند، ابراز کرد: دو نفر از داوطلبین بازنشسته و یک نفر دارای شغل آزاد است که هرکدام ۴۳، ۵۱ و ۶۶ سال سن دارند.

همچنین مهدی نظری زاده بخشدار فرح دشت نیز از ثبت‌نام قطعی یک داوطلب برای رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش فرح دشت خبر داد و گفت: این داوطلب که یک خانم ۴۳ ساله است دارای مدرک تحصیلی دیپلم است.

 ۱نفر خانم در اولین روز ثبت‌نام شوراهای اسلامی روستا با حضور در بخشداری فرح دشت و تحویل مدارک خود به‌عنوان داوطلب ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش فرح دشت ثبت‌نام خود را قطعی نمود

گفتنی است؛ در پایان نخستین روز ثبت‌نام شوراهای اسلامی روستا در دو بخش مرکزی و فرح دشت کاشمر ۴نفر شامل ۳نفر مرد و یک نفر خانم ثبت‌نامشان را قطعی کردند. ثبت‌نام از داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و عشایر تا ۲۲ فروردین ادامه دارد.


منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ، شورای شهر ، کاشمر ، انصراف از کانیداتوری
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.