آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۴۴۷
زمان ارسال :‌ ۲۲:۵۴ ۱۴۰۰/۱/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

بادامچیان: دولت در این چند ماه پایانی به کوشش برای حل مشکلات مردم بپردازد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت بهتر است در این چند ماه پایانی به کوشش برای حل مشکلات مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره رهنمودهای نوروزی ولی امر مسلمین، اظهار داشت: در راستای گام دوم انقلاب همه باید هر آنچه می توانند برای جهش تولید، پشتیبانی از آن و رفع موانع انجام دهند و بهترین اقدام، انتخاب رییس جمهوری است که در خط ولایت و رجایی گونه با تمام وجود و به کارگیری همه نیروهای دلسوز، این شعار را تحقق بخشد.

وی با اشاره به نقش دو قوه دیگر در تحقق شعار سال گفت: رییس قوه قضاییه در سال گذشته اقدامات عملی در افزایش تولید و رفع موانع داشت و امسال هم ان شاالله آن را افزایش خواهد داد.

وی ادامه داد: مجلس نیز باید در این زمینه یک کارگروه ویژه تشکیل دهد که دارای دانش و تجربه و موقعیت مردمی لازم برای این مهم اقتصادی باشند و با لغو قوانین دست و پاگیر، قوانینی را  وضع کنند که در مسیر تحقق این شعار سازنده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره انتخابات ۱۴۰۰ گفت: حزب موتلفه اسلامی در راستای اهمیت وحدت همه نیروها مصوبه ای داشت و تلاش کرد در شورای وحدت و در سایر جبهه ها و تشکل های وحدت طلب حضور موثر داشته باشد .

وی ادامه داد:  اکنون با لبیک به نظر رهبر معظم انقلاب، شخصیت های تراز ریاست جمهوری در حزب موتلفه اسلامی را مطرح کرده ایم تا ان شاالله در انتخاب نهایی، شخصیتی با کفایت و با ایمان، عدالتخواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندیهای داخلی، معتقد به جوانان و امیدوار به آینده، مسوولیت سخت دولت آینده را با رای ملت به عهده بگیرد.

بادامچیان درباره سند همکاری راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین تاکید کرد: ایران راه مطلوب خود را به طور مستقل در روابط بین الملل انتخاب کرده و عصبانیت و نگرانی سران سلطه طلب آمریکا و برخی کشورهای اروپایی تاثیری در تصمیم گیریهای ایران ندارد.

وی تصریح کرد: ثبات نظام و اقتدار ایران است که برای ۲۵ سال آینده با قدرت و توانایی های گوناگون در صحنه بین الملل و منطقه، سند همکاری با کشوری را امضا می کند که دارای سابقه قرن‌ها تمدن و حکومت بوده و اکنون ابرقدرتی مستقل در جهان است.

وی افزود: ایران و چین در اتاق‌های اندیشه ورز خود می دانند اگر همکاری و همفکری جامع بین این دو قدرت بزرگ برقرار باشد و روسیه، هند، پاکستان و کشورهای همراه آنان در غرب آسیا با هم باشند نیمی از قدرت جهان را در اختیار دارند و دنیا تحولی شگرف خواهد یافت.

بادامچیان گفت: بدیهی است که سلطه گران غربی، غربگراها و غربزده های داخلی از این اقدام عصبانی باشند و تحلیل های وارونه داشته باشند که البته تاثیری هم در ملت ندارند و نخواهند داشت.

وی یادآور شد: امضای سند همکاری راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین تصمیم گیری مستقل دو کشور قدرتمند است و عصبانیت سلطه گران تاثیری در آن نخواهد داشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه درباره مذاکرات برجامی نیز گفت: اگر آمریکا بخواهد به برجام برگردد مواضع ایران کاملا شفاف است. برجام از نظر ایران یک قرارداد بود که طرفهای قرارداد باید به تعهدات خود عمل می کردند که ایران عمل کرد اما آمریکا و اروپایی ها عمل نکردند و در نتیجه ایران هم نمی توانست یک طرفه به قرارداد عمل کند.

وی افزود: حالا هم مواضع ما کاملا آشکار است؛ آمریکا کلیه تحریم ها را لغو کند، عذرخواهی نماید و ایران راستی آزمایی کند، آنگاه بر اساس منافع متقابل تصمیم گیری نماید و الا هرنوع نشست، جز حرف نتیجه ای نخواهد داشت و ملت ایران وقت خود را صرف آن نمی کند.

بادامچیان در بخش دیگری از این گفت وگو درباره هم پرسی ملی (رفراندوم) گفت: همه پرسی ملی، نظرخواهی از مردم است و راهکار آن در قانون اساسی مشخص شده است.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور سوگند خورده مجری قانون اساسی باشد و طبق قانون اساسی سخن بگوید. حال اگر در پی نظرخواهی از مردم است از ملت بپرسد که آیا نسبت به ادامه فعالیت دولت او رضایت دارند؟

بادامچیان تاکید کرد: وقتی ملت یکپارچه از عملکرد این دولت ناراضی است، همه پرسی مردمی نتیجه ای منفی برای دولت خواهد داشت. از نظر ما بهتر است دولت در این چند ماه پایانی به کوشش برای حل مشکلات مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.


منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، اسدالله بادامچیان
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.