آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۵۲۳
زمان ارسال :‌ ۸:۰۴ ۱۴۰۰/۱/۲۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رهامی: رئیس جمهور شوم مردم را از وضعیت فلاکت بار نجات می دهم

محسن رهامی، کاندیدای انتخابات 1400 به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: در دوره احمدی نژاد دولت نظامی را امتحان کردیم، مملکت بهم ریخت. ورود نظامیان به انتخابات به فضای رقابت آسیب می زند. نمی توان دور کشور حصار و دیوار کشید و بدون تعامل جهانی مشکلات را به تنهایی حل کرد.
برای بهبود اوضاع اقتصادی، تلاش خود را می کنم تا یک گشایش سیاسی داشته و مانند چین، هندوستان، ژاپن، ویتنام و مالزی با دنیا ارتباط صحیح برقرار کنیم. نمی توان کشور را در دوران صلح با قواعد جنگ اداره کرد و این بزرگترین ایراد کشور ما است. آهن و معدن داریم اما پا به پای دنیا حرکت نکرده و خروجی تولیدمان پراید می شود. در خارج با همین منابع بنز و پورشه تولید می کنند. اگر این فرصت در اختیار من قرار گیرد اقتصاد را درست کرده و قطعا مردم را از وضعیت فلاکت بار فعلی نجات می دهم.
شورای نگهبان در تایید و رد صلاحیت های انتخابات ریاست جمهوری، اختیار تام ندارد و تابع سیاست کلی نظام است.
ما مردم را در گوشه رینگ گیر انداخته ایم و زندگیشان را به روزی انداخته ایم که بیشتر به فکر نان شب‌شان هستند تا حوزه های اجتماعی. با ترساندن مردم از آمریکا و غرب، آن ها و زندگی شان را در شعارهایمان محصور و قفل کرده ایم.
مدل پیشنهادی بنده در ایران مدل کار چینی ها و کره‌ای ها است، روش ماهاتیر محمد در مالزی است. با زبان و روش تعامل آشنا هستم و قطعا با مجلس از در چالش و جنگ سیاسی وارد نمی شوم.
اگر تایید صلاحیت شوم، یک روحانی با حرف های جدیدتر یا یک خاتمی با یک نگاه نوتر در مسائل حقوقی و اجتماعی هستم.
احمدی نژاد به شعور سیاسی جامعه توهین می کند. البته یک فرد سیاسی اگر بخواهد به حیات سیاسی خود ادامه دهد، گاهی مجبور می شود که نگاه جامعه را به خود جلب کند...


منبع : تابناک

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات 1400 ، اصلاح‌طلبان ، کاندیدا ، محسن رهامی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.