آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۵۳۵
زمان ارسال :‌ ۸:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دعوتنامه الکترونیک از دکتر احمدی‌نژاد جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و درخواست از شورای نگهبان

از فرزند رشید و فرزانه ایران جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد استدعا دارد تا در عمل به تکلیف الهی و انسانی خویش آستین همت بالا زده و برای شرکت در انتخابات پیش رو اعلام نامزدی نمایند.

به گزارش دولت بهار، متن دعوتنامه از دکتر احمدی‌نژاد جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و درخواست از شورای نگهبان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عنایت به فرارسیدن موسم سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و نظر به شرایط بسیار دشوار و فاجعه بار اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی، ملت بزرگ و آزاده ایران با امضای این پویش مردمی، از فرزند رشید و فرزانه ایران جناب آقای دکتر محموداحمدی نژاد استدعا دارد تا در عمل به تکلیف الهی و انسانی خویش آستین همت بالا زده و برای شرکت در انتخابات پیش رو اعلام نامزدی نمایند.

از مقامات عالیه کشور و اعضای محترم شورای نگهبان نیز مجدانه تقاضامندیم تا با پاسخ مثبت به خواسته قلبی قاطبه ی ملت انقلابی ایران، نقش حساس و تاریخی خود را در برگزاری یک انتخابات پرشور و عزتمندانه ایفا نمایند. باشد تا بار دیگر رایحه خوش خدمت بی منت مشام جانمان را بنوازد و رشد و اعتلای همه جانبه کشور در صحنه داخلی جلابخش دیدگانمان باشد و حیثیت و عزت جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل اعاده شود.

 لینک سامانه امضا الکترونیک:

https://ahmadinejad1400.comمنبع : دولت بهار

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصولگرایان ، محمود احمدی‌نژاد
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.