آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۷۳۴
زمان ارسال :‌ ۱۴:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حسین ابراهیمی، فعال سیاسی اصولگرا:

رئیسی زیر بار کاندیداتوری نمی‌رود/ اگر جریانات از لاریجانی بخواهند، کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود

ترکیب نامزد‌های حاضر در صحنه انتخابات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این را تنها اصلاح طلبان نمی‌گویند بلکه اصولگرایان نیز به همین مسئله اشاره می‌کنند. شاید مشخص شدن آمدن یا نیامدن سیدابراهیم رئیسی بتواند بسیاری از معادلات را حل کند.

حسین ابراهیمی، فعال سیاسی اصولگرا، درباره کاندیداتوری سیدابراهیم رئیسی در انتخابات پیش رو گفت: همه از آقای رئیسی تقاضا می‌کنند که برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند، اما ایشان تا این لحظه زیر بار نرفته، البته شرایط از نظر مقبولیت آماده است.

فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: ما همه می‌خواهیم جناب آقای رئیسی کاندیدا شود، اما در مجموع اینکه ایشان ببیند وجودشان نافع‌تر در قوه قضائیه است یا ریاست جمهوری بستگی به نظر خودشان دارد که کدامیک را ترجیح می‌دهد، ریاست جمهوری یا خدمات ارزنده‌ای که در قوه قضائیه دارد.

وی درباره نامزدی علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: اگر جریانات از آقای لاریجانی بخواهند، کاندیدا می‌شود، اما تا کنون خبری نشده و کسی با او صحبتی درباره این موضوع نکرده است که تشریف بیاورد. در کنار نظر جریانات سیاسی، به هر حال باید دید خود ایشان اراده برای این کار دارد یا خیر.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه اگر رئیسی نیاید کدام شخصیت اصولگرا بیشترین شانس را در انتخابات ریاست جمهوری دارد اظهار کرد: آقای قالیباف در بین کاندیدا‌های مطرح، مقبولیت اجتماعی بیشتری در بین مردم دارد. معتقدم این مقبولیت متأثر از عملکرد شایسته آقای قالیباف در حوزه‌های مختلف اجرایی است.

ابراهیمی افزود: مدیریت آقای قالیباف در شهرداری تهران بسیار ارزشمند بود. حالا اگر کسی از کارمندان خلاف کند به این معنا نیست که آقای قالیباف مدیریت خوبی نداشته است. در نیروی انتظامی نیز ایشان ابتکارات خوبی داشت و در جامعه نیز آقای قالیباف بعد از حاج آقای رئیسی از مقبولیت بهتری برخوردار است.


منبع : نامه نیوز

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصولگرایان ، سیدابراهیم رئیسی ، علی لاریجانی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.