آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۷۳۹
زمان ارسال :‌ ۱۹:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

موافقت هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با برگزاری انتخابات الکترونیکی در ۲۴ شهر

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور از موافقت این هیات با برگزاری انتخابات الکترونیکی در ۲۴ شهر خبر داد.

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با اعضاء هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور اظهار داشت: در این جلسه درخواست وزارت کشور درباره برگزاری الکترونیک انتخابات در برخی شهرها بررسی شد.

وی در این باره تصریح کرد: هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها بنا به درخواست وزارت کشور و با توجه به ظرفیتی که وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیک در اختیار داشت با برگزاری الکترونیک  انتخابات در 8 کلان‌شهر و 16 مرکز استان موافقت کرده است.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور تصریح کرد: بر این اساس انتخابات در شهرهای مشهد، شیراز، کرج ، اهواز، کرمانشاه، قم، اصفهان، تبریز، بوشهر، بیرجند، قزوین، بندرعباس،  شهرکرد، زنجان، یاسوج، همدان، ارومیه، رشت، بجنورد، سمنان، گرگان، ایلام، خرم آباد و ساری به شیوه الکترونیک برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این و در جریان نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا، هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با خواست وزارت کشور برای ثبت نام مجازی داوطلبان موافقت کرده بود.

کاظمی گفت: این هیأت با برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر تهران به دلیل برگزاری همزمان  4 انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مخالفت کرده بود.


منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات شوراها ، انتخابات ششمین دوره ، انتخابات الکترونیک ، هیأت نظارت
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.