آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۷۵۴
زمان ارسال :‌ ۱۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

طلایی: بنا نداریم با لیست جداگانه وارد انتخابات پیشِ رو شویم

عضو سابق شورای شهر تهران ضمن امیدواری برای ارائه یک لیست از سوی نیروهای جبهه انقلاب در انتخابات شورای شهر تهران، گفت: تاکنون بنایی برای ارائه لیست در انتخابات پیش رو نداریم و هدف ما حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات است.

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است شما هم در انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش لیستی جداگانه ارائه کنید یا خیر، اظهار کرد: تاکنون بنایی برای ارائه لیست در انتخابات پیش رو نداریم و هدف ما حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات است.

وی ادامه داد: در این انتخابات دوستان ما در شورای ائتلاف و شورای‌ وحدت تلاش‌های بسیاری را برای تهیه یک لیست  واحد در انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش دارند و همه آنها برای ما قابل احترام هستند چرا که از ظرفیت‌های جبهه نیروهای انقلابی هستند و در تلاش هستند در نهایت به یک لیست واحد دست پیدا کنند.

طلایی در پاسخ به این پرسش که شخص شما در کدام لیست از انتخابات ( وحدت یا ائتلاف) قرار خواهید داشت، گفت: درمورد شخص خودم، بنده در اردوگاه نیروهای انقلاب هستم و در حال حاضر با شورای وحدت اصولگرایان همکاری می‌کنم و امیدوارم تمام نیروهای جبهه انقلاب  هرچه زودتر به یک لیست واحد برسند. البته ضرورت چنین امری نیازمند تعامل با جریانهای فعال اصولگرا همراه با گذشت، همکاری و ایجاد فضای همدلی است.

عضو سابق شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شما با مهندس چمران اختلاف دارید یا خیر، افزود: بنده به هیچ عنوان با دوستان جبهه انقلاب اختلافی ندارم. همچنین امیدوارم لیست‌های نیروهای انقلابی با بزرگتری نیروهای انقلاب تجمیع و در نهایت یک لیست برای انتخابات شورای شهر تهران معرفی شود.

منبع : خبرگزاری تسنیم

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات شوراها ، انتخابات ششمین دوره ، اصولگرایان
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.