آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۸۱۴
زمان ارسال :‌ ۷:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۱۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حضور قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری منتفی است

بررسی مواضع رسانه نزدیک به جبهه پایداری نشان می دهد که باید حضور قالیباف در انتخابات 1400 را منتفی دانست.

محمدباقر قالیباف که با تلاش های همه جانبه توانست بر صدر مجلس بنشیند حال و روز خوبی را در استانه انتخابات 1400 سپری نمی کند. اگرچه قالیباف از آغازین روزهای حضور در شهرداری تهران در معرض اتهامات مالی بوده، اما در یک سال اخیر و به دلیل سمت مهمی که اشغال کرده این اتهامات تشدید شده است.

شواهد نشان می دهد که تلاش طیف حامی قالیباف برای ممانعت از حضور آیت الله رئیسی به نتیجه نرسیده و در کم سابقه ترین مورد، رجانیوز رسانه نزدیک به جبهه پایداری که همواره نسبت به قالیباف موضع انتقادی داشته به بازنشر مطلب روزنامه کارگزارانی آرمان پرداخت و به نقل از آن نوشت: در این نوشته آمده: قالیباف با محاکمه شریفی از یک‌سو و البته اظهارات مصطفی میرسلیم، که به او اتهام رشوه 65 میلیاردی برای عدم‌پیگیری این پرونده (فساد در شهرداری) در مجلس دهم را زده‌، عملا یکی از چهره‌هایی است که‌ مورد حمله خودی‌ها قرار گرفته و چه‌بسا برای حذفش تلاش می‌شود.

رجانیوز این مطلب را با تیتر معنی دار " نئواصولگرایان در گرداب عیسی شریفی/ اتهام ۶۵ میلیاردی میرسلیم به قالیباف" منتشر کرد.

بر اساس شواهد موجود، طیف نواصولگرایی برآورد می کند که با حضور آیت الله رئیسی در انتخابات و وضعیتی که قالیباف در مجلس با آن روبرو است، ریاست جمهوری شهردار سابق تهران به تاریخ می پیوندد و حتی حفظ جایگاه وی در مجلس هم به خطر خواهد افتاد.

منبع : تحریریه

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصولگرایان ، محمدباقر قالیباف ، کاندیداتوری
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.