آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۸۳۷
زمان ارسال :‌ ۱۷:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۱۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

کاندیداتوری عارف در انتخابات قطعی شد: شعار انتخاباتی «عدالت و مسئولیت» و رنگ انتخاباتی «سفید »

کاندیداتوری عارف در انتخابات قطعی شد: شعار انتخاباتی «عدالت و مسئولیت» و رنگ انتخاباتی «سفید » هرچند تنور انتخابات هنوز داغ نشده است اما با نزدیک شدن به فصل انتخابات ریاست جمهوری حالا فضای سیاسی نامزدهای انتخاباتی را بهتر می شناسد.

امروز خبرگزاری تسنیم به نقل از یک منبع نزدیک به محمدرضا عارف اعلام کرد که نامزدی عارف قطعی است.

"محمدرضا عارف، معاون اول رئیس دولت اصلاحات و رئیس فراکسیون امید مجلس دهم، برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کند."

به گفته منبع نزدیک به عارف  او "احتمالا در یکی از روزهای 21 یا 22 اردیبهشت ماه با حضور در وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند."

براساس این گزارش عارف "شعار انتخاباتی «عدالت و مسئولیت» وارد عرصه رقابت‌ها می‌شود و «رنگ سفید » را نیز به عنوان نماد انتخاباتی خود برگزیده است."
افزایش احتمال حضور قالیباف و جهانگیری

در همین حال روز گذشته نیز پست اینستاگرامی محمد باقر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی، باعث شد بسیاری از صاحبنظران و رسانه ها خبر حضور قطعی قالیباف در انتخابات ۱۴۰۰ را منتشر کنند. قالیباف در پست اینستاگرامی خود نوشت: «مدد ز غیر تو ننگ است یا علی مدد»  

اسحاق جهانگیری نیز شب گذشته در یک گفته گو در کلاب هاوس نامزدی خود در انتخابات را رد نکرد. او گفت که هیچ وقت نگفته نامزد نمی شود.

او افزود: " هنوز تصمیمم بر «نه» بوده است؛ ولی هیچ وقت نگفته‌ام کاندیدا نمی شوم؛ حتما با بزرگان کشور مشورت می کنم. عده ای فقط دوست دارند بگویند کاندیدا می شوند؛ اما کار، کار سختی است، نیازمند انسجام و بسیاری از کارهاست."

منبع : خبرگزاری تسنیم

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصلاح‌طلبان ، کاندیدا ، محمدرضا عارف
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.