آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۷۸۸۱
زمان ارسال :‌ ۱۱:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

فتاح به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ ورود می کند؟

فتاح به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ ورود می کند؟ یکی از کانال‌های تلگرامی با تیتر «فتاح هم نامزد می‌شود» نوشته است: «برخی خبر‌ها حکایت از تصمیم پرویز فتاح برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دارد.»

پرویز فتاح از آن چهره‌های اصولگرایی است که تا چند ماه قبل که هنوز فضای سیاسی کشور انتخاباتی نشده بود، یک نامزد جدی در رقابت‌های انتخابات ۱۴۰۰ به شمار می‌رفت. با توجه به کارنامه و سوابقش حتی گمان می‌رفت که حرف بسیاری برای گفتن داشته باشد و از ظرفیت رای‌آوری بالایی برخورد باشد. بعد از آن مصاحبه تلویزیونی و در افتادن با بسیاری از نهاد‌ها و اشخاص، اما به نظر رسید که پرونده کاندیداتوری او بسته شده است. حتی وقتی که عباس سلیمی نمین از منع رهبری برای کاندیداتوری برخی افراد که با حکم ایشان در سمت‌های اجرایی قرار دارند، مشخصا از فتاح اسم برد.

با این وجود، اما شاهدیم که اکنون و یک هفته قبل از موعد ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی برخی کانال‌هال تلگرامی یک بار دیگر سراغ فتاح رفته و از وی به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری نام می‌برند.

در ادامه نیز آمده است: «گفته می‌شود او جلساتی را در این خصوص برگزار کرده است. شنیده می‌شود با توجه به اینکه او احتمال نامزدی سید ابراهیم رییسی را ضعیف می‌داند و از طرفی از رد صلاحیت محمود احمدی نژاد اطمینان خاطر دارد به این تحلیل رسیده که می‌تواند بدنه اجتماعی این بخش را به سمت خود جلب کند.»

نکته قابل تامل آن است که این کانال تلگرامی که به ادعای خود اخبار درگوشی انتخابات را پیگیری و منتشر می‌کند، برای اثبات صحت خبر خود وعده می‌دهد که «در چند روز آینده خبر‌های مهمی در مورد پرویز فتاح خواهیم شنید.»


منبع : نامه نیوز

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، اصولگرایان ، کاندیدا ، پرویز فتاح
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.