آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۰۷۱
زمان ارسال :‌ ۸:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

۴۳۱ داوطلب انتخابات شوراهای شهر در استان تهران تأیید صلاحیت شدند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: در مرحله بررسی هیات نظارت استان ۴۳۱ نفر معادل ٢٨ درصد از داوطلبان انتخابات شورای شهر تایید صلاحیت شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی افزود: در مجموع یکهزار و ۵۵۴ داوطلب انتخابات شوراهای شهر استان تهران توسط هیات های اجرایی و نظارت شهرستان رد صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: بر اساس آن ۵۰۸ نفر از داوطلبان توسط هیات های اجرایی و یکهزار و ۴۶ نفر توسط هیات های نظارت شهرستانی رد صلاحیت شدند.

حسن بیگی در خصوص آمار رد و تأیید صلاحیت شدگان نامزدهای شوراهای شهر استان ادامه داد: در این مرحله از بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای شهر استان از مجموع پنج هزار و ٩٣٩ داوطلب، ۵۰۸ فر توسط هیات های اجرایی و یکهزار و ۴۶ نفر توسط هیات های نظارت در استان رد صلاحیت شدند، که بر همین اساس از مجموع پنج هزار و ۹۳۹ داوطلب، یکهزار و ۵۵۴ نفر رد صلاحیت شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به فرصت شکایت پیش بینی شده برای داوطلبان رد صلاحیت شده توسط هیاتهای اجرایی و نظارت شهرستان، این داوطلبان شکایت خود را به هیات نظارت استان ارسال کردند که نتایج بررسی این هیات امروز ( شنبه ٢۵ اردیبهشت ماه) به دست ستاد انتخابات استان رسید.

حسن بیگی ادامه داد: نتایج به فرمانداری‌ها نیز ارسال شد که از تعداد یکهزار و ۵۵۴ داوطلب، ۴۳۱ داوطلب توسط هیات نظارت استان تایید و یکهزار و ۱۲۳ نفر رد صلاحیت شدند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.


منبع : ایرنا

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات شورای شهر ، ششمین دوره ، بررسی صلاحیت ، داوطلبان ، تأیید صلاحیت ، رد صلاحیت
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.