آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۳۶۵
زمان ارسال :‌ ۷:۴۵ ۱۴۰۰/۳/۱۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

افرادی که در انتخابات میان دوره‌ای مجلس ثبت نام می‌کنند به دنبال اعاده حیثیت‌اند

 نماینده مردم آمل در مجلس دهم گفت: بسیاری از کسانی که در انتخابات میان دوره ای مجلس ثبت نام کردند، بیشتر به دنبال اعاده حیثیت‌اند تا صلاحیت خود را مجدد بگیرند؛ زیرا در این که مشکلی نداشتند، اطمینان دارند.

«عزت الله یوسفیان ملا»، نماینده مردم آمل در مجلس دهم، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در پاسخ به این سوال که نتایج تایید صلاحیت هیئت اجرایی انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم به شما ارجاع شده است؟ گفت: بله توسط هیئت اجرایی تایید صلاحیت شده ام، باید منتظر بمانیم که هیئت نظارت چه تصمیمی می گیرد. هیئت اجرایی برای افرادی که رد صلاحیت شده اند پیامک ارسال کرده است.

او در پاسخ به این سوال که دلیل رد صلاحیت شما در زمان بهمن ماه یازدهمین دوره مجلس یازدهم چه بود گفت: ما مطیع شورای نگهبان هستیم، دلایل رد صلاحیت ام در آن زمان به صورت کتبی ارجاع شد ولی مذاکرات من با شورای نگهبان به نتیجه‌ای نرسید.

یوسفیان ملا درباره رد صلاحیت خود گفت: اگر رد صلاحیت شوم، عاقلانه نیست. باید از مردم دلجویی شود تا پای صندوق های رأی بیایند. بسیاری از کسانی که در انتخابات میان دوره ای مجلس ثبت نام کردند، بیشتر به دنبال اعاده حیثیت‌اند تا صلاحیت خود را مجدد بگیرند؛ زیرا در این که مشکلی نداشتند، اطمینان دارند.
(خبر آرشیو)


منبع : برنا

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات مجلس ، انتخابات مجلس شورای اسلامی ، انتخابات میان‌دوره‌ای ، ثبت نام ، رد صلاحیت
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.