آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۴۳۶
زمان ارسال :‌ ۱۲:۱۲ ۱۴۰۰/۳/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

«ائتلاف کاندیداهای مستقل تبریز» در آستانه تکمیل لیست

«ائتلاف کاندیداهای مستقل تبریز» در آستانه تکمیل لیست لیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در تبریز در آستانه تکمیل است.

به گزارش دبیرخانه "ائتلاف کاندیداهای مستقل استان آذربایجان شرقی"، لیست ائتلاف مستقلین تبریز در چند روز آینده تکمیل می‌شود.

دبیرخانه ائتلاف مستقلین که به شکل شورایی مدیریت می‌شود، در روزهای گذشته با بررسی شرایط و سوابق کاندیداها، به جمع‌بندی اولیه رسیده و در حال بررسی آخرین درخواست‌های واصله در روزهای اخیر و تکمیل لیست مستقلین شهر تبریز است.

بنا بر این گزارش، از اهم ویژگی‌های لیست مستقلین تبریز، شخصیت فراجناحی و مستقل، دوری از نزاع های سیاسی و جناحی، ترجیح مصلحت شهری بر منافع گروهی و شخصی و همین طور حداکثر سازی شفافیت مالی شهرداری است که داشتن این خصایص از جمله اهداف ائتلاف مستقلین در شورای ششم تبریز است.

لازم به ذکر است ائتلاف مستقلین آذربایجان شرقی وابسته به "ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور" است و در انتخابات پیشین شورای اسلامی شهر نیز فعال بوده است.

گفتنی است کانال تلگرام این ائتلاف به نشانی زیر پذیرای کاندیداهای مستقل شهر تبریز و دیگر شهرهای استان است.منبع : ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ششمین دوره ، مستقل ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، لیست انتخاباتی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.