آخرين اخبار
ائتلاف کاندیداهای مستقل در انتخابات شورای تهران
كد خبر : ۳۸۴۴۲
زمان ارسال :‌ ۹:۱۰ ۱۴۰۰/۳/۱۷
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

گزارش الجزیره از اولین مناظره انتخابات 1400

الجزیره گزارش داد: «سید ابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضاییه ایران در کانون توجه به نظر می‌رسید و تنها «محسن مهرعلی‌زاده» معاون رئیس‌جمهوری پیشین و «عبدالناصر همتی» رئیس سابق بانک مرکزی به انتقاد از وی پرداختند. چهار کاندیدای دیگر نیز عمدتا روی انتقاد از مخالفان اصلاح‌طلب خود و همچنین دولت فعلی متمرکز بودند.

شبکه خبری الجزیره طی گزارشی به بازتاب نخستین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که روز شنبه برگزار شد، پرداخت.

شبکه خبری الجزیره طی گزارشی به بازتاب نخستین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که روز شنبه برگزار شد، پرداخت.

در این گزارش آمده است: «هفت کاندیدای ریاست‌جمهوری ایران که برای رقابت در انتخابات ۱۸ ژوئن تأیید صلاحیت شده‌اند، به طور رو در رو در مناظره تلویزیونی حاضر شدند».

الجزیره افزود که مناظره سه ساعته روز شنبه با محوریت اقتصاد که طی سه سال گذشته و تحت تحریم‌های آمریکا، حوزه‌ای پرچالش بوده است، برگزار شد و دو مناظره دیگر نیز برای روزهای سه‌شنبه و شنبه هفته آینده برنامه‌ریزی شده است.  در محل نشستن کاندیداها تدابیر بهداشتی و فاصله اجتماعی رعایت شده بود.

در ادامه آمده است که این مناظره با انتخاب تصادفی گوی‌هایی از یک ظرف شیشه‌ای برای پاسخ دادن به پرسش‌ها برگزار شد ولی کاندیداها عمدتا پرسش‌ها را به طور کامل نادیده گرفتند.

بر اساس این گزارش، «سید ابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضاییه ایران در کانون توجه به نظر می‌رسید و تنها «محسن مهرعلی‌زاده» معاون رئیس‌جمهوری پیشین و «عبدالناصر همتی» رئیس سابق بانک مرکزی به انتقاد از وی پرداختند. چهار کاندیدای دیگر نیز عمدتا روی انتقاد از مخالفان اصلاح‌طلب خود و همچنین دولت فعلی متمرکز بودند.منبع : ایلنا

كلمات كليدي : انتخابات 1400 ، انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات سیزدهمین دوره ، مناظره ، کاندیداها ، نامزدها ، رسانه
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.